bugün

Dul Avcısı Sadettin saran in yeni avidir.
Boşandıktan sonra bile artık is adamlariyla olacaktir boşa heveslenmeyin.
Acun'u aldatmış galiba.
https://www.superhaber.tv...y-sevgili-mi-haber-152699
Bir avukat olarak merak ettiğim tek konu boşanmanın hangi usul kurallarına göre Silivri’de gerçekleştiğidir.

Hayır, ünlülere uygulanan başka bir hukuk muhakemeleri kanunu mu vardır.
Sözlük ve ülke gündemini boşuna işgal eden yuva yıkıcı kadın.Ülke insanının kalitesini sosyal medyada bunun ve medya patronu kocasının ilk sırada olmasından anlarsınız.
görsel
vampir gibi kadın, iliğini kurutur adamın.
Acun ılıcalı'dan aylık 125 bin lira tazminat ve peşinat olarak 10 milyon tl alacaktır.

Acun denen kişiye bu kadar parayı kazandıran cahil millet ve buna göz yuman idareciler sorgulansin!

Halk fakir perişan, millet ekmek bulamıyor, asgari ücrete ev geçiniliyor, bunlar gibi medya lümpenleri de parayla oynuyor..

Yazık cok yazık..

Ondan sonra da niye gelişemiyoruz, niye halk zor durumda..!

Tabi zor durumda kalırsın amk.!
Ömrü boyunca her ay 125.000 tl alacak kişi.

Genç gold digger’lar bunu örnek alıp nafaka için evlenip evlenip boşanacak gibi geliyor ama umarım olmaz.
Servet avcısı tipik türk kızı.
ben 1600 tl alıyorken o her ay 125 bin tl alacak acaba kestirsemmi düşe düşündüren sorunsal.
ülke kızlarının yeni idolü.
acun'un eksi avradı.
hem acunu aldatmış hem de nasıl ayda 125 bin tl alıyor bu kadın? benim bilmediğim başka bir mevzu yok ise, resmen soygun. amk böyle adaletin ben!
Söylentilere göre yeni kurbanı Rizeli bir müteahhitmiş.
Acun sayesinde bir yerlere geldikten sonra amacına ulaşmış ve boşanmış hatun kişi. Hea bu demek değil ki acun'u savunuyorum onun avukatı kesildim. Yok öyle bişey. Al birini vur ötekine.
Cehennem yine taştı beyler rahatça kıyameti koparabiliriz.
Instagramda her paylaşımı en az 100k beğeni alıyor.
Nasıl bir toplumdayiz varın siz hesaplayin.
Şeyma Subaşı 150 bin TL nafakanın yarısını Euro yarısını dolara yatırsa Ali Ağaoğlu na fark bile atabilir. Üstelik acun ayda 4 tane uçak seyahatini de karşılayacak. Vallahi 4 ayak üstüne düştü.
Acaba şu an ne yapıyordur?
Bir kadın.
Onun yerinde olsaydım kesinlikle Bahamalar a giderdim. Nasıl olsa 4 seyahat hakkım var. Ondan sonra Hawaii adaları da olabilir. 150 bin dolar mı acaba nafakası. ABD de sıkıntı çıkabilir TL ise çünkü. Şimdiden para gözünüzü kör etti. Evlerden ırak.
Her kızın yerinde olmak istediği birisi. Melisa da olsak olurdu yahu.
Boşanmadan bir gün önce profiline bakmıştım acun bununla ne yapıyor boşamasa iyidir dedim ertesi gün boşandı. Sonu belliydi festival festival gez, palyaço gibi giyin.kocanın boğazından bir tas sıcak çorba geçmedi. Çocuğu da perişan ettin uçaklarda elin memleketlerinde. 125 binle daha zor gezersin kır dizini otur evinde.
insan 125 bin TL nafaka istemeye utanır be. Senin ne hakkın var o parada. Çok merak ediyorum boşanmaya karar verirken nasıl dile getirdi bunu. Devlet yakında düzenleme yapacak. Nafaka süresi 5 yılla sınırlanacak. O zaman görcem ben seni. Acun evlenelim miiii diye dolanır tekrar ortada.
Herseyden once 10 senelik iliskisi bitmistir. insan saygisindan paylasim azaltir. Kuyrugu dik tutma cabasi komik.
10 trilyona hayat surdugu muhitlerden ancak 2-1 daire alir. Ama bu kizin giyinme oddasi bakici odasi nolucak.
125.000 tl ile nasıl geçinecek diye kendimden çok ona üzülüyorum
su an ne yaptigini bilmek isteyen instagram'dan kendisini takip edebilir. sürekli hikaye yolluyor.

tanim: nafaka hunter.