bugün

Çok güzel ya.
eda eceyle çok samimiler... sevişiyorlarmıdır lan acaba evet bence sevişiyolardır.
Annesi ile aynı yaştaki hallerini yan yana koyarsak annesinden güzel olduğu ortada. Annesinin pek güzelliği yok kuru, uzun suratlı falan.
Ancak konu sanat olduğunda tabi annesine yetişemez.
Leman samın eşi karadenizli mi araştırmadım, bilmiyorum * ama kadında karadenizli tipi var.
Yaşına rağmen taş gibi olan kadın. Evet.
Ülkenin en sempatik en güzel ve özel kadınlarından. Hala taş gibi. Evet.
iticilik ve vıcık vıcık popülizmde Gülben Ergen'le at başı giden isim.

Bazen anasının bazen Karadeniz'in bazen de kemal Paşa'nın sırtından geçinmekten başka bir numarası yoktur.
Alçakça katledilen pınar Gültekin için eyleme katılmış kendisini tebrik ediyorum, ancak bu hassasiyetinin teröristler ve onların siyasi uzantısı başkanları tarafından tecavüze uğramış kadınlar için de birşeyler demesini beklerdim.
Oyunculuğu da oldukça başarılı, ses sanatçılığı da. (Annesi kadar güzel bir sesi yok ama çoğu müziği söyleme yeteneğine sahip.)
Kendi de annesinden güzel.
görsel
görsel
görsel
Sesi zayıf ve güzel değil yani nedir bu karının olayı ... Fiziği yüzü güzel diye mi şarkı söylüyor.
Süper baba zamanın da severim şimdi yaşlanınca yada ben büyüdüm içti geliyor ne tuhaf..
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Çok güzel kadın.
Her zayıf kadını genc kizlara tas cıkarttı diye övüyorlar. Egri oturup dogru konuşalım, kadınlar haftada 4 gün spor yapmazsa zayıfta olsa pörsür yumuşar etleri resimdeki gibi sarkar. Ha sarksın cirkin olsun kime ne o ayrı mevzu. Bence gayet dogal bir durum. Ama genc kız bedeni sıkılığı asla olamaz.
(bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar)
yae'cidir.
görsel
görsel
görsel
görsel
leman sam'ın kendisi gibi şarkıcı kızı.
Hala çok güzel.
Turkiyenin en iyi milfi .
leman sam'ın şarkıcı kızıdır.
Yasak elma oyuncusu. Annesine saygı duyuyorum ama kendisinde bir numara yok.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Sarkiciligi kadar oyunculugu da vasat olan kadin.
Mimikleri cok itici.