gerekli şartları sağlayacak nitelikli şehadete evet,
günümüz şartlarında pisipisine ölüme hayır.

(bkz: dağılın)
Tabiki hayir.Bu hayata bir kez geliyorum ve bu hayatı doya doya yaşamak isterim. öteki dünyada kimse beni şehitliğimle ödüllendirmeyecek.hem Şehitlik kavramı kurnaz ve korkakların uydurmasından başka birşey değil.
şehit olmak değil belki ama avrupa ülkelerinde "ülken için savaşır mısın" diye bir anket yapılmış. rengi koyu olanlar evet oranının yüksek olduğu ülkeler.

görsel
Neden? Bitmeyen para yaptım. Bitmeyen paramı yedikten sonra olurum.... ohhh yine para pınarım mister koktu.
komik bir soru.

cumhurbaşkanı dahil, kendi oğulları yalanda çürük raporu alan siyasetçilerin ülkesinde mi?

güldürmesenize olm.
tanık olmak isterim.
Allah yolunda evet Tayyip yolunda hayır.
bu ne saçma bir soru heleki türkiyede soruluyorsa.
nerde bizde o şans.
bedelli askerlik var nasılsa...
herkes şehit olmak ister.
Şehadet her müminin arzu edeceği çok şerefli bir ölümdür. inşallah bize de nasip olur. Zira isteyene olmaz illaki nasip olacak.
Şehitten ziyade savaşırken ölmek isterdim. Çok onurlu gelmiştir bana hep. Tabi bekleyenim yoksa.
Belki eskiden evet ama şu anda hayır. Değecek bir konu uğruna öldüğümüzü sanmıyorum. Başkalarının karınları duysun, yat kat takılsınlar diye, değmez.
Herkes cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez.
şu şehitlik üzerinden yapılan olay dışı haberlerden nefret ediyorum.
Akabe için darragi bile kaşımam.
ülkeyi korurkek seve seve şehit olurum ama gidipte libya yada suriye gibi dış ülkelerde şehit olmak ölmek istemem vatanım da ölür vatanıma gömülürüm.
rte icin mi ?

görsel
Rte savaşa Kendi çocuklarını götürsün.
akepe'nin daha fazla oy alması için kılımı kıpırdatmam.
Ahret sorusu geldi.

Din ticaretinin sel su gibi aktığı, yanmaz kefenlerin satıldığı, nankörlerin barındığı, şehit olmanın içerisinin boşaltıldığı bir ülkede hayır.
Şu an bu duygu ve düşüncelerle Hayır hakkımı kullanıyorum.
görsel
sakallı, sarıklı atalarımız bu vatan için şehit olmuştu vakti zamanında. sarıklı sakallılar için şehit olmuyorsun zaten bu vatan için oluyorsun akılsız bıdık.
mevcut muhteşem devlet yönetimi ile her an hepimizin başına gelmesi mümkün olan piyangodur.
Uğrunda can vereceğim bi ülke varsa evet ama bakıyorum yok olmam o yüzden. Ayrıca başlıkta kendimi istiklaldeymisim gibi hissettim ne o karşına anketci çıkmış gibi...