bugün

kötü bir durum durumdur, evet.
yıllarca muhterem hoca efendileri okşayanların yanaklarını okşatması çok masumane kalmaktadır. uefa organizasyonlarında kimse kimseyi okşamıyor, okşatmıyor allahtan neyin ne olduğu ortaya çıkıyor.
o yüzden mi adamların uefa kupası var da sizin yok?

sallarken destekli sallayın mk. kaç tane fenerli futbolcunun adı geçti fetö dosyasında.
gs yalakalarını heyecanlandıran, sevindiren, coşkulara sürükleyen eylemdir. yalamaya, yancılığa, yardakçılığa, okşamaya ve okşatmaya o kadar hevesliler ki gs lilerden önce hemen bunlar ellerinde peçete koştura koştura geliyorlar. kendi evinizde beş ( 5 ) tane aldınız içinize yetmedi mi verdiğiniz hizmet. adamlar staddan çıkarken komidinin üstüne bir miktar para ve not bile bıraktı..
basketbolda şampiyonluk ve dahası avrupanın bir numarası olmak için, önüne geleni bizzat okşayan(okşamış) takımlar varken, futbol aşkından bunlar görülememektedir.

Spor, tek bir branştan ibaret değildir ve diğer tüm branşlara da yatırım yapan, tüm vizyoner yöneticilere çok teşekkürler.

Basketboldaki, voleyboldaki, vb alanlardaki başarıları futbolda yakalayabilmek için, birilerinin okşatmadığı yerinin kalmaması gerekiyor gibi görünüyor.

Bence futbolda aşırı boş muhabbetler dönüyor.
--spoiler--
kendi evinizde beş ( 5 ) tane aldınız içinize yetmedi mi verdiğiniz hizmet
--spoiler--

siz yıllardır sivastan, rizeden, hataydan eskortluk hizmeti alıyorsunuz ya o nolacak?

yanlışlıkla puan aldı diye psikolojisi bozuldu sivas teknik direktörünün.
ulen bizim sivası hatayı rizeyi toplamda yendiğimizden çok sizi içeride dışarıda yenmişliğimiz var o zaman sizde mi bize eskortluk yapıyorsunuz * sivas fenerbahçeye yatıyor diyelim siz neden kötüyü örnek alıp gs nin altına yatıyorsunuz ? siz kimseye yatmayın örnek olun elinize fırsat geçmiş işte.

yalakalığı bırakın artık onu emikle bunu yala onu avuçla böyle böyle hayat geçmez. 25 senede 1 tane kupa alıyorsunuz sonra başkalarının kupasına göz dikip ağlıyorsunuz. biraz özünüze dönün artık kendiniz bir şeyler yapmaya çabalayın ona buna abi çekip emmikleyerek bir şey elde edemezsiniz..
--spoiler--
25 senede 1 tane kupa alıyorsunuz
--spoiler--

fenerli değilim ki.
şikeleri aklanabilsin diye yasa maddesi değiştirilen adamlar ne diyor???

(bkz: şikebahçe)
fenerbahçe sizin müzedeki kupa sayısı kadar kupayı deposunda tutuyor oğlum. 43 yaşındayım sizin 2 sene önceki şampiyonluğunuzdan önceki şampiyonluğu hatırlamıyorum bile. sen fenerli değilim falan diyerek kendini kimlerle mukayese ediyorsun ibrahim sen git ankaragücü ile göztepe ile kupa sayısı yarıştır. o kadar acizsiniz ki gs nin şampiyonluğu ile uefa kupası ile övünüyorsunuz piiii size.
--spoiler--
43 yaşındayım sizin 2 sene önceki şampiyonluğunuzdan önceki şampiyonluğu hatırlamıyorum bile.
--spoiler--

30 yaşındayken komada mıydın?
kardeş sende ciddi algısal problemler var geçende de yazmıştım. küçükken havale falan mı geçirdin yoksa sevgili teyzem bıngıldağın daha yumuşak iken sertleşmemiş iken kafa üstü falan mı düşürdü seni ??

2011 sezonunu kast ediyorsun belli ki. o senenin şampiyonu fenerbahçedir. heee biziz diyorsan müzendeki kupanın görselini at da biat edelim. öyle ezikler gibi takım otobüsüne 2011 sezonu şampiyonu yazdırınca şampiyon sen olmuyorsun malum.
2011-2012 şampiyonlar liginde hangi gruptaydınız? şampiyonmuşsunuz ya o yüzden soruyorum.
ad homineme girme kıt aklın ile sen kupanın müzedeki fotoğrafını at. feto efendiniz, hocanız sayesinde bizim yerimize şampiyonlar ligine alındınız diye şampiyon siz olmuyorsunuz o kot kafanıza sokun artık şunu *
bunu yabancı var hakemlerine sormak lazım.
çalınmış olan şeyin fotoğrafını nasıl atayım? çaldırdığın cüzdanın fotoğrafını at der gibi istek yapmışsın. kafa zehir maşallah.
yabancı var hakemleri daha 3 haftadır varlar len. ilk 30 haftayı kime soracaz türk hakemlerine mi *

adam kendini okşata okşata iyice kafayı yedi zaten deli gibi oldu. bizim alanya maçına kadar federasyon derhal istifa etmeli diyen gebeş liderliğe oturunca "federasyonu biz seçtik zaten ne istifası" demeye başladı.. liderliğe yükselene kadar istisnasız her maçtan sonra hakem hakemmmm diye ağlayan okan bücürü liderliğe oturup takımda form tutunca "ne yabancı hakemi yaeaeaea ben hakemlerimize güveniyorum" demeye başladı. işte bunlar hep fazla okşanmaktan oluyor. ona buna kendini elletir okşatırsan kafa gidiyor bir yerden sonra..
--spoiler--
2011-2012 şampiyonlar liginde hangi gruptaydınız? şampiyonmuşsunuz ya o yüzden soruyorum.
--spoiler--
Güzel bir soru, cevab veremedi.
Masklavi vurdu gol oldu.
--spoiler--

Güzel bir soru, cevab veremedi.

--spoiler--

(#46995425) kıt akıldan çıkan fikrin savunucusu da kıt oluyor * bak cevap orada boru gibi duruyor.
fetöcü abileriyle, halı saha turnuvaları, tavla turnuvaları, mangal partileri yapan futbol takımı taraftarının zoruna gitmiş durumdur.

(bkz: şikebahçe)
(bkz: algıbahçe)
(bkz: ağlakbahçe)
--spoiler--

çalınmış olan şeyin fotoğrafını nasıl atayım?

--spoiler--

oğlum iktidarda senin fetodan sonra taptığın diğer adam yok mu ?? madem ortada çalınmış bir şey var gidin onuda emmikleyin bizim müzeden alsın sizin müzeye koysun ? hayır çalınmış bir şey müzede sergilenemez ki sen eğer buna inanıyorsan bu adam adaleti sağlayamıyor demek ki neden ona tapıyorsun ?
--spoiler--
cevap orada boru gibi duruyor.
--spoiler--

Uefa şampiyonsunuz demiyor ama.

Sizin şikeniz yüzünden size kıyak olsun diye playoff çıkarıp bize 2 defa şampiyonluk mücadelesi yaptırılan ülkede kupanın muzenizde olması şampiyon olduğunuz anlamına gelmez.
Ne olduğunu bilmiyorum çünkü yazılanların hiçbirini göremiyorum.
Ancak söz konusu olmayan durum. Olmayan penaltılarla değil sahada kazanılır şampiyonluklar. Şampiyon olamayan da kıskanır ve bahaneler üretir, komplo teorileri icat eder.
Ciddiye almıyorum.
--spoiler--

ülkede kupanın muzenizde olması şampiyon olduğunuz anlamına gelmez.

--spoiler--

siz neye dayanarak 23 şampiyonluğumuz var diyorsunuz o zaman kardeşim ? ben şimdi sana sorsam 23 şampiyonluğun nerede diye "kupalar müzede" diyeceksin veya "gir tff ye bak" diyeceksin dimi ? eeee. bizim kupalarda müzede gir tff ye bak 2011 sezonu şampiyonu kimin ismi yazıyor. gerçi sizin zekanız kıt olduğundan akıl edemezsiniz al ben bulup linkini koyayım sonra git derdini marko paşaya anlat "boz o şompoyonloğo soymoyoroz" diye.

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=1059

bak bakalım neresinde 2010-2011 şampiyonu trabzonspor yazıyor. bul da göster hadi öyle mabaddan konuşarak olmuyor bazı şeyler. sen istersen benzin döküp kendini yak "şike yaptılar ama ühühühühü şampiyon trabzondu amaağğğ" diye ağla kime ne faydan olacak. sizin çapınız anca burada birbirinizin yazdıklarını artılayıp bizim yazdıklarımızı eksilemeye yetiyor o zaman haklı çıktınız zannediyorsunuz *
6s başkanı dursun özbek'in çirkin eylemidir.
görsel