bugün

Kura falan yalan. her şey ayarlanmış. zaten provalarda bire bir tutması bunun göstergesi. bana göre denk takımları eşleştiriyorlar ki heyecan artsın. bu durumda gsliler rahat olmalıdır. barça ya da münih gelmeyecek yani.
Umarım galatasaraya Malaga çıkar da ben yanilmis olurum ve bu başlık götüme girer. Ama malesef malesef malesef...
(bkz: burnuma kotu kokular geliyor sef) her ne kadar komplo teorisi gibi dursa da (bkz: uefa) denen kuruluş çok da güvenilir diyemez hiç kimse. hele ki ortada maç yayınları konusunda böylesine büyük bir rant varken.
kuradan uefa çıktı...
bugün ispatı gerçekleşen skandaldır.
uefa avrupa ligi ve şampiyonlar ligindeki bütün kupa favorilerinin görece zayıf takımlarla eşleşmesi ile everton menajerinin ortaya attığı sıcak top iddiasını düşündürendir.
daha önceki eşleşmelerde ve bu dönemki eşleşmeler üzerinde kafa yoran birinin kolaylıkla
anlayabileceği durum. bunun aksini iddia edenler eğer öyle oslaydı schalke-gs eşleşmezdi demişler ancak schalke milan`a gs de manchester ile eşleşseydi bu gün real madrid , manchester ya da milanla falan eşleşiyordu.sanırım küçük takımları çeyrek finale kadar tutup sonrasında postalıyorlar.
resmen saçmalık. galatasaraylıyım ama bu real olayını gözümüzde fazla büyütüyoruz. en fazla bizim kadar olan dortmund gruptan birinci real ikinci çıktı. yani bir anlamda reale üstünlük sağladı dortmund. akıllı olursak gereken adamları iyi durdurabilirsek bence bir parça şansımız var. ama tabii sezon öncesinde iyi bir stoper alsak iyi olurdu almadık. şimdi çok düşünmemizin sebebi o. başka bişey değil.
ahmet çakar "Yine tezgah kura 4 favori 4 az favori ile eşleşti aynı ülkeden takımlar eşleşmedi. Biz de yedik" dedi.
arkadaş, soma linyint spor vardı da biz mi cekmedik ?
tekerrür eden skandaldır, ama bu oyunu galatasaray bozacak ağa.
enteresan işler dönüyor değerli kardeşlerim. kuradan 21 saat önce bütün eşleşmeler tivitırda paylaşılmıştı. ancak sonra bu tivit silinmiş sanırım zira arıyorum arıyorum bulamıyorum.

edit: aha gazete de yazmış:

http://skorer.milliyet.co...detay/1808293/default.htm