bugün

burdur dan güzel.

(burdurluyum.)
acemi erlikte en zor şartlara hitap eden şehir.
Süleyman Demirel in en büyük yaptığı yanlış.
bu pazar ıspartadayım. günü birlik geleceğim takılmak isteyen ıspartalı piçler mesaj atın ıspartayı hiç bilmiyorum ilk defa geleceğim yol gösterirsiniz, ısparta genel evine gitmem gerek birde. ek olarak arabayla gelmeyeceğim.
şuan elektrikleri olan şehir.
şu an için tam 8 saattir kesintisiz kar yağan şehir.
An itibarı ile yolunda yolcusu olduğum şehir, karlı diyorlar.

2 gün evvel denize giren ben, deRi ceketler şapkalar ile yollara düştüm. insanın evveliyatını sikesi gelir böyle iklimin.
acayip kar yagiyor. burdurdan iyasa gidecektik. hayal oldu.
dün t-shirtle dolaşıp, bugün mont, atkıyla dolaştığım şehir.
Güller diyarı şirin ilimiz.Çok özlediğim ve yaşamayı hayal ettiğim, küçük ama güzel şehir.
ısparta denilince akla piknik mekanları gelir. http://l.im/list/piknik-s...tercih-ettikleri-mekanlar
yaz kış okulunda süründüğüm şehir.
(bkz: şimdi biz neyiz)
trilyon verseler gidilmeyecek şehir. kendisine kıl değilim ama eğirdir beni soğuttu buradan. evet.
Muhtemelen Uşak'tan daha güzel ve yararlı şehirdir. Isparta - taşra diyip geçme, daha kötüleri de var.
fazlasıyla şerefsiz olan yerlisi mevcuttur iyileri de vardır elbet ama parmak ile sayarsınız. öğrenciyi sömürmekte üzerlerine yoktur. öğrenciye çektikleri kira bedeli istanbuldan yüksektir yer yer. kira sormak için aradığınız adam kiranın fiyatını söylemek yerine şunu sorar '' kaç kişisiniz?'' kişiye göre fiyat çekerler pezevenkler. yerlisine 250 tl olan ev öğrenciye 750 tl'dir mesela katıksız ... neyse ezan okunuyor ağzımı bozmucam. iyi ki kurtuldum.
ilk başta nefret ettiğim geçen 3 yılın ardından deliler gibi özlediğim şehirdir.
15 dakikadır memleketime ayda bir giderim.
DüZenli tertipli bi şehirdi 2008 de bıraktığımda. Hala öyle bilmiyorum, en güzel yanı göç almıyor oluşu.
2+1 göt kadar apartı 750 ye tuttuğumuz şehir. artı olarak elektrik su parası bize ait. bilemiyorum bokta çıkabilir
yurtlar, apartlar ve dönerciler diyarı, türkiye' nin yurt bahçesi.
Saatlerdir aşırı coşkulu olan şehir. Yürüyüş yapıldı daha sonra konvoy oluşturuldu ve hala bitmiş değil.az önce Hdp binasındaki afiş yakilmistı Sanirim şimdi de binayı yaktılar şehri duman götürüyor.
15 gun sonra tekrar gidecegim sehir. Son sene bu sene insallah hadi bakalim hayirlisi..
15 gun sonra gidip de hayat kuracagim sehir. Gariptir.
akla eğirdir'i getiren şehir. evet.
en yaşanabilir şehirler arasında seçilmiş sakin şehir.
güncel Önemli Başlıklar