bugün

Yabancılar kürdistan diye bi ülke var sanıyorlar, onların dilini konuşup sempati kazanmaya çalışıyorlar, çok sürrealist iğrençlikler.
ırkçıyım evet.

(bkz: arap ırkçısı)
(bkz: suriyeli ırkçısı)
Değilim ama zorla insanı ırkçılığa sevkediyorlar.Kurtalan ekspresle giderken bir gençle tanıştım.Kürdistan hayalinden bahsetti.Kardeşçe ne güzel yaşıyoruz dedim.Ülkemiz kurulsun birlikte yaşayalım deyince üstelemedim muhabbeti bıraktım.Bu zihniyetteki insanlar emperyalistlerin onları rahat bırakacağını sanıyorlar.Allah kimseyi vatansız bırakmasın.
türkiye'de gözlemlediğim kadarı ile tutarsız insandır.

kürtçe konuştu diye insanlara küfürler eden kişiler ile, avrupa'da türkçe konuştuğu için dayak yiyen türklere sahip çıkan kişiler aynı kişiler oluyor genellikle.
tanım: insan olmayı öğrenememiş yaratık, mahluk.
Dozunda iyidir.
Bu kimin kafasi ya.
görsel
Milliyetçilikle çokça karıştırılan.
Umarım en kısa zamanda yok olurlar.
milliyetçi ile karıştırılmaması gereken insan türü. pardon insan demişim. hayvan türü.
(bkz: Oruspu çocuğu)
ırkçılık adlı akıl hastalığına tutulmuş kimseye verilen ad.
zihinsel bir rahatsızlığa sahip akıl hastalarına verilen ad.
dilci, dinci, kinci, irkci olma...

insan ol..!
Hiç tanımadığı başka ırka mensup kişiler hakkında kötü konuşan, kendisinin seçmediği rasgele bir ırka mensup olan ve o ırkı diğerlerinden Üstün gören ruh hastası canlıdır.
tanımadığı insanlar hakkında karakteristik özelliklerine bakarak yorum yapar.

allah şifa versin.
pkk sempetizanı olmaktan iyidir.
bölücülük yapmaktan başka bir fonksiyonu yoktur.

"bizim ırkımız en süper ırk olum!!1" diyerek birbirlerine giriyorlar ciddi ciddi. ülkenin de huzurunu bozuyorlar.
Uludağ sözlük yazarlarının çoğunluğudur. ırkçı bir entry girerseniz ulu puanınız artar, ırkçılığa karşı entryler girerseniz ulu puanınız azalır.

Bu entryden de görülebileceği üzere...
" koşun bi tane buldum". Neden? Anlatsana biraz.
sizden hoşlanmıyorum.
Irkçılık nefs-i müdafaadır. Irkçıya falancanın düşmanı demek, kanaryasevere guvercin düşmanı demek kadar saçmadır. Yapılan sadece ırkını(yani kendi aileni, soyunu) sevmek ve onu koruyup kollamaktır. Nasıl insan annesini babasını ve kardeşlerini, akrabalarini sever ve kollar ise bu da aynı şeydir. Aile örneğinden gidersek insan kendinin ve ailesinin yaşadığı evi de koruyup kollar baskasının zarar vermesini istemez ve engel olur, ayrica eve de yabancıyı, tanımadığını almaz, eve durup durup üreyen, etrafa zarar veren, görünce insanlarin sinirini bozan, ev ahalisine zarar veren ve iğrenç sesler çıkararn haşerelerin dadanmasını istemez ve haşereleri mümkün mertebe evden uzaklaştırır veya öldürür. Bu ev ise vatandır, vatan koruyup kollanir ve yabancilar, taninmayanlar içeri alinmaz, haşereler ise ülkenin içinde bulunan ortalığa zarar veren, millete zarar veren, bolca üreyen, insanın sinirini bozan, "vagara vugara" sesler çıkaran etnik döküntülerdir başları ezilir veya ülkeden uzaklaştırılmaya çalışılır. Bir evde nasıl farkli aileden insanlar yaşamaz, bir vatanda da farklı ırktan insanlar yaşamamalıdır yoksa büyük problemler çıkar.
Irkçı, ırkını(ailesini) ve ırkının yaşadığı ülkeyi seven, koruyandır.
Paraya işlemeyen bir terimdir, nerde olursan ol bu değişmez.
Kelime anlamıyla bakalım mı ırkçılığa?

Bakın sizin anladığınız ırkçılık aşırı milliyetçilik değil mi? Aşırı Milliyetçinin ingilizce karşılığı Ultra Nationalist tir. E kodumun bebesi sabah akşam suratına puşi takıp Kürt aşırı milliyetçiliği yapan sen değil misin? Bu ne perhiz lan?

Ama zenci, beyaz, sarı, kırmızı ve bilimum renklerdeki insanlar arasında ayrım yapan şahıslara RACiST denir. Bu Türkçe'ye IRKÇILIK olarak geçmişse de daha kesin anlamıyla TÜRCÜLÜK'tür. IRK başka TÜR başkadır. Ben size zenciden daha siyah ama orta asya karakteristiklerine sahip Türk resmi de gösterebilirim. Türk Irkçılığı renge, dile, dine, mezhebe, görüşe, inanca bakmaz. Anladın mı dostum. Bu milliyetçiliktir. Milliyetçilik senin o olmayan beyninden çıkamayacak cümlelerle hakaret ettiğin popüler karşıt görüşlerin şamar oğlanı görüş değildir. Milliyetçilik sizin sikik kafanızla ezber ettiğiniz gibi Fransız devriminden sonra falan da çıkmamıştır. Alırım Orhun Kitabelerini götüne sokarım orada yazılanları ezberden söyleyene kadar da çıkartmam öğrenirsin.
Benimdir. Bir tek zencilere ırkçılık yapmam. Gerisinin koy götüne.

Yanlış bir davranış mı evet ama çoğu zaman insan kendini tutamıyor.