bugün

Kendini rus sanıyor.
yorum almak için sıçık entryler girip çıkan yaratıcılık yoksunu sefillerin kirlettiği başlık.
iyi yazanlar hariç hepsinin amk.
haksızlığa uğradığını düşünen bir beyin yoksununun serzenişi.
Permütasyon aq.
orantısız zeka versiyon 4.0

siyah alfabe: çok alakasız bence. neden siyah alfabe?

tutsky: sik.

isim bulamayan: yaratıcılık yoksunu olduğunu kabullenmiş biri.
helenistikcocuk: helenistik çağa ve o dönem yaşamına, insanlarına ve mimarisine ilgisi bulunduğunu düşündüğüm çocuk.
Japonca.
ruskekosu'nun eline su dökememek.
mfö
entry burada amk koskoca mfö yazdık!!!
Esaretin bedeli..
melisa, mendil ver silem.
-ve hayvanlara eziyet ettiği için hayvan hakları mahkemesine çıkarılması gereken zalim insanlar.(bir üstteki entry eki.)

queenofhearts: kalplerin kraliçesi. güzelmiş lan.
Kavanozdaki ates boceği: bir çeşit ilkel el feneri.
insan olmuş ama efendi olamamış.
"he whoever says he is king is no true king."
muharrir efendi : muayyer ford.

konusalimbakariz: ben.
angaralı serdar arslan. alt komşumuz olur kendisi. apartmanda görünce "selamınaleküm serdar abi" deriz. her sabah doblosuyla işe gider. kızılay'da bir esnaf lokantası işletir.
Hopkins: johns hopkins university coronavirus map.
Çocukluğum.. hep göster olum amcana derlerdi.
Cami, namaz, portal tabancası.
Kek.

Entari yukarıda.
kirpinin zarafeti: zırhlı kurt muydu neydi öyle bir oyun vardı devlet tiyatrolarında oynuyordu. ta kendisi bence.
psychostasia: okumak için çok uğraştım ama okuyunca aklıma bir zamanlar takıldığım anastasia date sitesi geldi.

traveler of secret moments: çok dramatik bir nick olmuş. 12 yaşında olsaydım çok beğenirdim ama. güzel aslında.

tanri bizimle sims oynuyor: bravo kardeşim çözmüşsün meseleyi.
kavanozdaki ates bocegi : yılmaz erdoğan ın yazıp oynadığı, demet akbağ ın kendini aştığı sen hic ateş böceği gördün mü isimli eseri akla getirir.
Fikri Firar 2 : bir düşünce adamının delirip tımarhaneye kapatılması ve bu tımarhaneden kaçıp başka bir kimliğe bürünerek yaşaması üzerine çekilmiş film serisinin ilkinden daha iyi kurgulanmış ikincisi olabilir. Ya da ben bu sıra fazla kuruyorum
tiyatro yönetmeni vardı o aklıma geldi. ayrıca arabistanlı lawrance adlı kişide inceden aklıma gelmedi değil.