bugün

üretra(penisin içindeki idrar ve spermi taşıyan kanal)'nın idrarın geçmesine engel olacak kadar daralabilması durumudur. nadir görülen bir hastalıktır.
Bazı durumlarda tıkanmalara da yol aÇabilmekte ve müdahale ile ancak aÇılabilmektedir. Daralma hallerinde de kişiye Çok sancılı bir acı yaşatmaktadır. ´Allah kimseye vermesin´
Yarın 6. kez ameliyatını olacağım başbelası hastalık. Bu darlık maalesef sihirli bir dokunuşla düzeltilebilen bir şey değil. Çok büyük oranda tekrar ediyor... Daha önce de 5 kez ameliyatını oldum.. Ve sonuç.idrar yapmada daha çok zorlanıyorum ve kan pıhtıları geliyor ve cinsel organımın baş kısmı feci şekilde acıyıp yanıyor.
Sizden tek istediğim dua etmeniz. Geçmesi için dua edin lutfen. Çoğunuz kalbi temiz insanlarsınız :(
tez zamanda sifa bulman dileğiyle.
Insallah ameliyat basarili geçer ve son ameliyatin olur.
iyi bir doktor bulmasını önerdiğim hastalıktır. 6 kez ameliyat biraz fazla, sanki iyi bir doktor daha iyi halleder.
6 yıldır karnımdan sonta ile yaşamama neden olan hastalık.
yaklaşık 8 yıldır yaşadığım sorun.
O zaman dan beri sonda torbası ile yaşamama sebep olan sıkıntı.
böbrek nakli olduğum hastane kapalı ameliyat için 7000 lira, kapalı ameliyat için 28000 lira fiyat söyledi.
8 YIL kabusum olmuştu. ameliyat riskli olduğundan her hastane ve üroloji hekimleri yapmıyordu.

şehir hastanesinde ürolog reddediyordu kardeşim yalvardı doktora. halime üzülüp ameliyatı yaptı. 8 yıllık eziyetten kurtardı. risk oluşmadı şükürler olsun.

değerli hekim Musab ali kutluhan'a binlerce kez şükürler olsun.

devlet hastanesinde 2 kez köpek çekmiş ağır agresif ruh hastası sonda takan doktorun yüzünü 6 ay görmedim.
onun gibi doktorlardan nefret ediyorum.