bugün

Hangi üniversite böyleymiş amk bi bulamadım bu gittiğim 2. üniversite.

"Amerikan pastası" filmini izleyip izleyip başlık açmayın amk liselileri.

Sabah tost öğlen alakart akşam makarna

lab dersinden çık gel eve çağır milleti iç sonra 31 çek yat ? Nerde lan sex nerde ?
kısmen yanlış olandır. genellikle yiyip, içemiyorsunuz.
önce seks yapıp sonra yiyip içerse daha rahat verim alabilecek öğrencidir.

yemeğin üstüne sex gaz yapar.
yiyip içilip seks yapılan eylemlere de rağbet gösterirler. özellikle sıkışık çadırlar uygun ortamlarıdır. hem de gaz yeme pahasına. e tabi erkek bu hele de ergense şeyinin doğrultusunda gidicek.
arkadaşımın dediğine göre biraz tip varsa seks yapmadan üniversiteyi bitirmen olasılık dışı diyor adam.
hiç beklemediği kişiler bile adama kollarını açmışlar. evet çocuğun biraz tipi var.
demek ki bunu yapamayanlar da tip yok.
içi boş bir önermedir. amerika mı ulan burası? 1 kere bile başıma gelmemiş bir durumdur. bırakın beni hadi kızlarla haşır neşir en fırlama elemanların bile böyle bir hayatı yok biliyorum. (bkz: bullshit)
makarna yiyip, yanında su içiyoruz evet doğru. Eh seksi de 6 kişilik yatakhanede çaktırmadan yorganı siktin siktin.
sıçıyoruz bide.
Bu başlığı okuyup ygs ve lys sınavlarına aşırı motive olan kişiler olacaktır. Uyarıyorum daha sonra psikolojik destek almak zorunda kalabilirsiniz.
sacma sapan dusuncelerle yapilmis onermedir. ota boka fesatlanan beyinlerin dusunceleridir bunlar. itibar etmemek gerekir. ha bir de su var; (bkz: yav he he)
doğrudur. hatta bazen yemek yemeye bile fırsatları olmuyormuş. canlarım benim ya. çok yoruluyorlar.
çok fazla amerikan filmi izlemekten hep bunlar.
Hiçbirşey göründügü gibi degildir hatta Lise hayatında yiyip içip sex yapmak daha elverişli ve kolaydır.
''yok bize öyle bir bilgi gelmedi.'' durumudur.
olabilir. seks de en az yiyip içmek kadar gerekli bir eylemdir. hanginiz yapmıyorsunuz? hanginizin anne babası yapmamış? bırakın bu boş muhabbetleri.
zaman zaman yemeyip içmeyip de seks yaptıklarından kısmen yanlış olan önermedir.
yiyip -- yemeksepeti
içip -- bira
sex yapmak -- osbir.
Enerji fazlasından olması muhtemel eylemdir. Ye iç yat, bir yere kadar bak şöle bi part time çalıştığında o işlere hali kalmayacaktır.
rahat kafa sendromudur.
amerikan filmlerinden etkilenmiş kişi fantazisidir.
bi bizim bilmediğimizdir. e madem böyle bu kadar adam neden kadın kadın diye ağlaşıyor. allah allah.
he ya üniversiteliler işi gücü bıraktılar sabah akşam vuruşuyorlar.
diyen göt oğlanı zümrenin ortak yalanıdır. dinci basın yapmıştır. kesin stv nin yada kanal 7 nin parmağı vardır.
bana seksi verin gerisini siktir edin.

aç, susuz, abaza mı kalaydık?

stay hungry stay fool.
sosyal ağ tanım:
En sade tanımı ile " Sosyal medya, kullanıcıların internette aradığı ve kullandığı içeriği gene kendilerinin ürettiği bir platformdur. " diyebiliriz. Sosyal Medya kavramını daha net anlayabilmek için
nasıl ortaya çıktığını bilmek gerekir.
Abazan tanımı:
garı gız bulma yeridir.
Normal birinin tanımı:
Facebook arkadaşlarımızla haberleşmemizi sağlar.
Benim tanımım:
Aşkımdır onsuz nefes alamam ölürüm biterim.
Bu tanımlardan hangisi olduguna baglıdır.
Zaten hiçbiri değilse nasıl sözlük yazarı oluyor.
Oha falan oldum yani.
yoktur öyle bir dünya. çoğu kisinin sevgilisi vardır. onunla ne yapıyorsa yapar ve evlenmek gibi bir hayalleri vardìr. ama parası olan yiyip içip sex yapabilir ki bunu yapmak isteyen kız populasyonu her sene artmakta. bunu hayattan zevk almak zannederler. yaşadıklarini zannederler. böyle hayatı yaşamı olur. iç ye sex. bu 3 kelime kesinlikle değildir hayatı yaşamakn