bugün

fotoğrafta iki adam var.
görsel
Parti kur oy verelim, mafya ol adamın olalım reis.
Ülke bokun içinde yüzerken boş durmak olmaz reis. Arkandayız.
''Erdoğan darbe tarihini biliyordu"

http://www.cnnturk.com/tu...m&utm_campaign=buffer
akrabamdır kendisi, bazen katılırım bazen katılmam.
" Türk ordusu AKP'nin ordusu haline getirilmeye çalışılıyor "

http://www.gercekgundem.c...e-calisiliyor-281426h.htm
Ümit Özdağ vurdu gol oldu.

https://scontent.fada1-6....6085741c0&oe=5A05DFEE
hiç sağ bir partiye oy vermedim ama parti kur gözüm kapalı veririm sana reis....
görsel

Reis yine çıkardı masaya vurdu.
biz alfa olmasını beklerken meral akşener'in kalfalığına soyunarak hepimizi üzmüştür.
Kimse kusura bakmasın ama milliyetçiliği öne çıkaran bir kitleye akademisyen bir genel başkan gitmez. Merak Akşener goy goy yapmayı seviyor. Sayın Özdağ siyaset için fazla düzgün ve donanımlı bir insan. Ahmet Davutoğlu gibi ama akıllı olanı.
Milli istihbarat teşkilatı bunu beğendi.
2 sene sonra aldığı %1,5 oya sevinecek olan kişi. 2020'e kalmaz balıkesir ayvalıktan bir ev alır orada kaybolur gider.
kimleri eskitti türk siyaseti kimleriii. ne ekmeller geldi geçti bu yollardan.
Adam gibi adamdır.
Meral abla ile kuracakları parti şimdiden birtakım yavşakları rahatsız etmiştir.
Inşallah parti kurulur kurulmaz ben de yanlarında olacağım.
siyasal islamcıları ve bopçuları üzecek adamdır.

ek olarak, mhp genel merkezi'nden başka kimseden oy alamayan siyasi mağlupları da kahretmektedir.
ben kendisini siradan bir kahvehane siyasetcisi saniyordum ama okudugu okullara ve tezlerine bakinca saygi duydum.
çok başarılı siyasetçi inşallah 2019 da başkan. O olmasa da meral akşener başkan inşallah.
ümit bey ümidimizdir arkadaşlar.
Memleketin yetistirdigi yarim kisilikli ucuz milliyetci sozde aydinlardan. iyi kolpadir.
Beyni olmayan sığırların hakkında atıp tuttuğu akademisyen.
ülkücüyüm ve özdağ hocamıza köpek demiş orospu çocuklarını siyaset sahnesinden ve tarihten sileceğiz inşallah.

türk siyasetine böyle amcık ağızlıları ortadan kaldırmak için gelmiş vizyon sahibi, bilgi sahibi, karizma sahibi bir insandır. akademisyendir. eli sikinde ağzı bok çukuru olan kansız köpeklere haddini bildirecektir.
Adam bir şey üretmekten bahsediyor amk hayatımda ilk defa bir siyasetçiden duymak istediğim bir cümleyi duyuyorum.
Valla heyecanlandırdı ama rahat bırakmazlar.
çok rahat değiştirebilecek gücü olmasına rağmen cuma vakti ders işleyen akademisyendi. cumaya gitmesi bizi zerre ilgilendirmez ama türk-islam medeniyetinin temsilcisi bir akımīn devamında yer alacaksan buna dikkat edeceksin. akademisyen olarak değeri vardır ancak liderlik karizmasına sahip değil, konuşurken kitlelere heyecan veremiyor. bundan ve meral akşenerden medet umanlar ve toplumda karşılığı olduğunu düşünen topluma yabancıdır, net..
Türkiye'yi karanlıktan aydınlığa çıkarabilecek isimlerin başında gelen yakın tarihte başbakanlık mevkisinde göreceğimiz isim.
En bilgili ve liyâkatli siyasetçi.
akşener'in peşine takılarak kendini harcamış siyasetçi.