bugün

Öncelikle bilinçsiz üremesinin önüne geçilmeli bu etnik döküntülerin.

Bu da kızıl Çin'in uyguladığı üreme sınırı veya amerikanın uyguladığı korunma ürünlerinin ücretsiz dağıtımıdır. Kovmak ondan sonra olmalı.
Bence sana bir koli puskevut verelim sen ortaasyaya git. Dusunsene püskevitlerini kimiza batirip batirip yersin. Hafta sonlari da orhun abidelerine gider kultigin atana fatiha okursun.
Yapmayın böyle gençler, özünüze dönün. Peygamber ümmeti ne hale düşmüş. Pkk yı ayırıp birlik olunursa neler olacağı aşikar. Yapmayın etmeyin be. Yazık günah vallahi.
faşistliğin luzumu yok. her kürt pkklı olmayıp her türk de pkksız değil. kendinize gelin. değeri ırka değil insana verin. ben türk olarak derim ki her iyi kişilikli kürt benim kardeşimdir.
Bölücü bir söylem.
Sonra bölücü terörist kürtler oluyor nasıl oluyorsa.
Sanırsın ki ülkenin tapusunu almış.ulan gerzek, sen bu lafı söylediğinde, hakkaridekine de aynı lafı söyleme hakkı doğar. O söyleyince bölücü,sen söyleyince vatansever öyle mi?
doğal bir istek.
Evet lütfen geldiğiniz mağaraya geri dönün çılgın orklar.
ben yavaştan kalkayım o zaman.
Eskiden de böyle diyordunuz ama şimdi Suriyeli Afgan Özbek Tatar kim varsa dolmuş,demek beterin beter durumu varmış.
burası türkiye cumhuriyeti olduğundan farklı kültürden insanların yaşaması onların tamamen hakkı.
ırkçılık hayvanlarda et verimi süt verimi gibi kriterler için kullanıldığında dogru olur.

kafatasçılık islamda yoktur. biz müslümanlar tarağın dişleri gibi eşitiz.
babanın ülkesi mi dalyarak diye cevap verilmeli. amcık bu ülke kurtuluş savaşını kürdü, türkü, lazı, ile verdi ne yarrama konuşuyorsun ? ayrıca türk doğmak senin elinde olan bir şey mi ki böbürleniyorsun.
kendi ülken olursa yaparsın,

bu ülke milletin.
kendi ülkesi olan bir kral söylemi.

bu ülke için sıradan bir vatandaş söylüyorsa bunu kürtlerin içinde de söylemesini rica edeceğim.
kürt ya da değil ama bölücü istemiyorum kesinlikle. cavırın gazına gelip kardeşine silah doğrultan, teröristlik eden kimse bizden olamaz.
Ne demiş başgan “ e bu kürt, al sana bi kürt daha” demiş.
şu ırkçılığı bırakın artık. sadece türkler burada yaşayacak diye bir şey yok, olmamalı.
nereye koyalım abi. yurttan yurda nakliyat. gri pasaportla gönderelim hepsini gitsinler amk. hem paralarını da alırız.
kızıştırmayın kankalar ortalığı adamlar ciddiye alıyor pkk sempatizanı oluyorlar.
Yine başladı tipini siktiğim göçebe barbarı.
bu basligi acan kurt değilse bende insan değilim. magduriyet yaratmaya bayiliyorlar. nerde yasarsaniz yasayin. kimsenin sizi salladigi yok. ınsan olun yeter.
arbutus üstte gayet iyi anlatmış. ben de özet geçerek tekrar anlatayım...

bu topraklarda binlerce insanımızın kanını akıtan, binlerce şehit vermemize sebep olan, mücadele sürecinde trilyonlarca liramıza sebep olan, doğudaki illerde türkiye cumhuriyetinin otoritesini ters yüz eden, bağımsız kürdistan isteyen bi örgüt var. bu örgütü 3-5 kürt desteklemiyor.

kürtlerin desteği olmasa pkk ayakta kalabilir mi? gıda, kadro, para ve pekçok destek o coğrafya halkından geliyor. onu da geç, bugün hdp % 10'un üstünde oy alıyor. kimden alıyor bu oyu? hdp'ye oy vermeyen kürtlerin % 90'ının ikinci partisi yine hdp.

20 milyona yakın bi toplum terör örgütünü silahlı değilse bile farklı anlamda destekliyorsa onlarla aynı ülkede yaşamamayı istemek gayet doğaldır.
Vatanını seven kimse Türkiyedeki hiçkimseyle sorunu olamaz Kürt istemiyorum demek bölücülüktür.
Kürtlerin çok azı pkkya sempati duyuyor terör biterse o sempatide azalır zaten kürt görünümlü pkklıları istemiyoruz özelliklede üniversitelerde çoğalan bu türleri acaba videolakileri

istanbul Üniversitesi teröristleri

https://youtu.be/quUmctLrh14

Ege Üniversitesi pkklıları

https://youtu.be/-ynWvwfcWT8
Vatanını seven kimse Türkiyedeki hiçkimseyle sorunu olamaz Kürt istemiyorum demek bölücülüktür.
Kürtlerin çok azı pkkya sempati duyuyor terör biterse o sempatide azalır zaten kürt görünümlü pkklıları istemiyoruz özelliklede üniversitelerde çoğalan bu türleri acaba videolakileri

istanbul Üniversitesi teröristleri

https://youtu.be/quUmctLrh14

Ege Üniversitesi pkklıları

https://youtu.be/-ynWvwfcWT8
Eee yallah orta asya ya taklım dediğim suç teşkil eden beyan.

Bak tam 31 tane sınır kapısı var.

Seç beğen ve de go go.