Amk'oyayim bir öğretmenler zaten atanmayi hak ediyor.

Kardeşim ben dahil iibf mezunu binlerce insan var atanamayıp sağda solda 3 kuruşa çalışan, ulan bu bizim sizin kadar sesimiz çıkmıyor lan! Siz gidip dershanelerde iyi kötü çalışıyorsunuz, bizi piyasada adam yerine koymuyorlar.

Bir iş yerine başvuru yaptım, adam bana kaynak yapabilir misin diye sordu, düşün yani!
Sahip çıkmayan hükümetle, saygıdan bihaber bir nesile, eğitim ve öğretim yapmak zorunda olan öğretmen inlemesin de ne yapsın dedirten başlıktır.
Zırlamak ve öğretmen...
Edepli olmak erdemdir!!!
Her zaman yaptıklarıdır.. aç gözlü birer mal olduklarındandır bu cırlamaları.. sanki hepsi devlete atanmak zorundaymış gibi durmadan ağlarlar.. haa illa atanmak istiyorsan alacaksın kpss den 90 atanacaksın o zaman o yok bu yok kafaları basmıyor 65 puanla atanmak istiyor bu zekasızlar.. Devlet zaten hiç kimseye açmadıkları kadar kadro açıyor bunlara yinede zırlıyorlar.. atanmaları bir dert atanmamaları.. atansalar bu seferde maaşıma zam yap yetmiyor diye zırlarlar bu seferde.. yadanamıyoruz anacım yaranamıyoruz.. hadi cırlamaya devam size.. dım tıs dım tıs.
noktalamalardan vs. belli nasıl bir çomar olduğu. O sebeple takmayın bu arkadaşı çok fazla, kendi haline bırakın.
artık cırlayan bir öğretmen kesimi yok, öğretmen olduğu için memnun olan yaşlılar, öğretmen olmaya uğraşan milyonlarca genç, kpss parası almak isteyen devlet var.
Cümle yanlış olmuş. Ciyak ciyak cırlaması sound açısından daha güzel olurdu.

Ama çok da cırladıklarını sanmıyorum arkadaşlar. Ha CırlayanA da hak veririm ben, kpss gibi bir lanetle uğraşıyorlar zira.