bugün

Sadece bana özgü bir tutum mudur bilemediğim sorunsaldır evet. Tamam kardeşim özür dilerim anladın mı özel mesaj attığım için evet.
dönmem evet.
insana bir gülme getiren durumdur. Evet.
Herkesin meşazına kimse karışamaz. Cevap vermek zorunda değildir.
Bazen saçma sapan bir şeyin doğruluğuna kendini inandırmış adamlar yazıyor. Örneğin iki gün önce bir yazar, kadınların gördüğü eşitsizlikten bahsettiğim bi entry sonrası kadınların konuyu abarttığını, kendini acındırdığını, böylece olayın medyada yer bulduğunu yazmış. Yani ona göre bu ülkede kadının herhangi bir problemi yok. Bunu söyleyen yazar kadındı. Ben kadınların eziyet gördüğünü düşünen bir erkekken , o hemcinslerinin abarttığını düşünen bir kadın. Ne cevap vereyim sen söyle ??
Geri dönmeye degecek mesaj atmamissinizdir.
Ah ah nezaket kalmamış yiğenlerim. Biz eskisen özelden seçtiğimiz kişilere çakıl daşı atar idik konuşmak için. Hemen karşılık verirlerdi. Gelen daşın büyüklüğüne göre konuşmak isteyip istemediğini anlardık.
Heç unutmam bir gün yurmuh kadan bi taş gafama geldi. Nasıl isabet ettirdin ay ocağı batmıyasıca. Halen izi durur.

Eskiden olumsuzada olsa nezakete. Bi cevap verilirdi.

Şimdikiler de nezaket neyin kalmamış yiğenlerim. Boşverin siz bana atın ben sizi daşlarım.
güncel Önemli Başlıklar