bugün

tabir-i caizse burnu boktan ayrılmayan kurumdur. lise sonrası akademik kariyerimize yön veren, genelde de içine eden kurumdur kendisi. bu ülkenin milyonlarca gencinin hakkını, kariyerini, geleceğini çalar. hak hırsızıdır.

her yıl yeni bir kopya skandalına imza atar. bu kopyaların merkezden dağıldığının bilinmesine rağmen, insanların sınav salonuna araba ya da ev anahtarı getirmelerine bile müsaade etmez. koskoca bir kopya çetesi ifşa olur ama atandıkları kurumda çalışmaya devam ederler. sınav öncesi soru dağılımını yayınlar ancak bu dağılıma uymayabilir. şu kadar yanlış cevabın var der, ama soruları gizli tutar. yaptığı bir sınavda en başarılı il, okur yazar oranı en düşük il olabilir.

en acımasızı ise saymakla bitmeyecek rezilliklere imza atmış olup, (haktan, hukuktan, emekten ve emanetten bihaber olsa gerek) utanmadan "emeğiniz emanetimizdir" der.
güven duyulmayan kurumlar listesinde 1 numaralı sırada bulunan kurum.
kaç gündür sözde sınav sonucu açıklayacak kurumdur. Sınav kağıdı okuyoruz diye alem yapıyorlar heralde.
Lys sınavına giren öğrencilerin yeni küfür ve hakaretler bulmasına da sebebiyet veren sözde kurumdur.
Sonuçları açıklamıştır.

Edit:
https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=2864
bunca genci helak ettin be.
önümüzdeki 18 saat içerisinde açıklayacaktır sonuçları.
hangi vekil çocuklarının sınavına ayar çekiyorlar bilemiyorum ama gözümde hiçbir değeri kalmadı sınavın. bu zaten 2. senem 1 senedir anamız sikildi orospu çocukları 15 gündür de açıklamıyorsunuz diye haykırası geliyor insanın. torpilci şerefsizler kopyacı piçler.
ne torpilmiş arkadaş yerleştiremediniz bir türlü.
Karekod ayağına sınavları bir haftadır açıklamaya kurum.Tamam evvela zor iş 800 bin adayın sınavını okuyup açıklamak.Amma ve lakiin 2 milyon 250 bin adayın sınavını 3 günde açıklıyorsan 800 binide 1,5 günde aciklayacaksın.Milleti beklettikce krize sokan kurum.
nihayet sonuclari aciklayabilmistir. insanlar cok bekledi yeter artik yani, hadi bakin bakalim nerelere yerlesmissiniz.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1623
deprem olsun da bir sizin eviniz çöksün orospu çocukları. hayatımızı 2 saatlik sınava bağlayan piçler sizi. denemelerde aldığım sonucun yarısını alamadım allah belanızı versin evlerinize ateşler salsın amına koyduklarım.
KPSS-2015/1 için başvuru yaptınız ancak başvuru ücretini ödemediniz. Başvuru ücretini ödemediğiniz takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.ÖSYM.

tişikkirlir.
türk kurumudur. öleyse mutlak olarak iyidir.
hazırladığı sınavlarla öğrencilerin hayatını mahveden hayallerini bitiren, bütün bir yazı insanların stres altında geçirmesini sağlayan, sonuçları zamanında açıklamayıp günlerce uykusuz kalmamıza neden olan kurum.
Garip uygulamalarla insanları zor durumda bırakan kurum.

sınav ücreti alarak öğrenciler üzerinden prim yapmakta.üniversitelerde harç kaldırıldı ve bu devlet için yük değilse neden her sınav için öğrencilerden ücret almakta.

Önceki yıllarda yaşanmış olan şaibeleri hâlâ aydınlatamadı.

tercih yapacak olan memur adaylarından 15 Tl almaya karar vermiş.

sınavlarda öğrencilerin o olmadığını iddia ederek sınavını iptal etmeleri.(saçlarını boyattığı için sınavı iptal edilen öğrenci).o bir kişinin hayatı bile çok önemli.

Sınavla büyüyen öğrencilerin psikolojilerini bozması(aslında sistem sorunu) ve ösym'nin bu konuda hiçbir çalışma yapmaması.bu konudan psikolojisi bozulan hatta intihar eden öğrencilerin olması çok vahim bir durum.
tercihleri Hala açıklamadı. Kayıtlar başlayacak aq neyi bekliyorsunuz?
sonunda sonuçları açıklayarak liselileri susturmuş kurum. evet.
bir türk gencini siken eğitim kurumlarını zincirinden bir halkadır.
diğerleri için;milli eğitim bakanlığı yök vs.
ismi bir çok kereler değişen enteresan bir merkezdir.
3 günde 2 milyon kişinin girdiği sınavın sonuçlarını açıklayabilecek donanıma sahipken 300 bin öğretmen adayının girdiği sınavı 20 günden fazla olmuşken açıklayamayan çelişkili kurum.
Tatilde mi bunlar ben anlamıyorum napiyorlar da aciklamiyorlar bu kpss yi. Hayır çok mu zor yani. Yada insanları böyle bekletmek çok mu eğlenceli.
Kpss yi bir an evvel siralamalarla birlikte açıklaması gereken kurum. Bizde ona göre is bakacağız atanamazsak.
Bir sürü insanın netleri beklediğin den daha iyi yada daha kötü geldi kpss de. Yine yaptılar yapacaklarını.
Bir işi de düZgün yapsa şaşıracağım kurum. 15 hatalı soru ile damgasını vurmuş yine kpss' ye. Hadi 1-2 soru anlarım ama 15 hatalı soru nedir ya? Ne şekilde hazırlıyorlar bu soruları anlamadım.
Umarım giren herkes istediği puanı almıştır.
Başarısız bir kurum.
Insanların güvenini kazanamayan kurum. Ne yaparsada yapsın değişmeyecek.
güncel Önemli Başlıklar