bugün

Darbe gerçekleşmiş olsaydı burada kaçınız entry girebilirdi?

"ben girerdim" diyen asalaklar, sorun bakalım babanıza, dedenize 80 de Evren paşa darbe yaptığında neden sokağa çıkmamışlar.

Insanların algılarınızı kontrol etmesine izin vermeyin.
darbenin tek gerçek şehidi ruhu şad olsun.
15 temmuz un en yiğit adamı.
başkomutanlığın, 192837456 kat zırhlı duvarların ve 5000 kişilik koruma ordusunun arasından 3gden yayına bağlanıp onlarca insanı ölüme yollamakla değil, bilhassa başka insanların hayatı için canını ortaya koymakla gerçekleştirileceğini gösteren abimiz.
görebilene ya da görmek isteyebilene tabi..
kabri bir kez daha nur dolsun.
bilmiyorum ne derece doğru yalansa günahı söyleyenin boynuna ama onunda fetöcü olduğunu söyleyenler var ve o günlerde at izi it izine karışmıştı birçok karanlık nokta hala aydınlanmadı ve maalesef hiçbir zaman aydınlanamayacak düşünüyorum da fetöcüdür demiyorum ama değildir de demiyorum kararsızım bu lanet ilkel ülkede her an her şey olabilir.
Vatanına gerçekten sevdalı olan birisi. Askerliğini bedelli olarak yapanlar olduğu gibi kendisi gibiler de vardır.
Kendisi saygı duyuacak daima kalbimizde olacak birisidir.
yok o işler öyle değil.

korumakla görevlendirildiği yer ile alakalı çok büyük önemi var yaptığı hareketin.

siz yormayın olm kafanızı böyle mevzulara. bunu da anlamayıverin aq. bi şeyide bilmeyin. bi konuda da fikriniz olmasın amına koyim.
kendisi şehitlik mertebesindedir.
chp'li ailede yetişmiş kemalist bir asker. fethullahçı çetenin kücük bir hesap hatasını pahalı ödetmiştir.
Komutanım... ruhun şad olsun.
fesli delinin talebelerinin sahiplenmeye çalıştığı, atatürkçü ve kuvayi milliyeci vatan şehididir.

feslinin talebeleri din ticaretinden sonra sehit tüccarlığınada hız vermiş anlaşılan
Cesaret ve şeref abidesi , delikanlı adam. Mekanın cennet olsun.
Ruhu şad olsun.
Bazen bile bile isteyerek masum insanlar ölmesin diye kendi canını hiçe saymak zorunda kalırsın.işte bu adamlar o sebepten dolayı ölümsüzdür.
Üzerindeki üniformanın hakkını veren kahramanımızdır. Ruhu şad olsun.
adını her duyduğumda yüreğimi burkan şehidimiz. bitmez abi bizim kahramanlarımız. Allah hepsini cennetiyle mükafatlandırsın.
kaptan amerika, süpermen, örümcek adam; evet bazı hayalleri gerçek diye satabiliyorlar, gerçek kahramanlar ise bazen bir ekmek fırınından dışarıya doğru uzamış sıranın içinde, hemen yanıbaşımızdadır... ruhu şad olsun. valla içim burkuldu.
neden Kahraman olarak anılmasına anlam veremediğim merhum asker.
Tarihe adını yazdın komutanım. Sen bir kahramansın. Rahmet ve minnetle...
Adını duyunca tüylerim diken diken.
Kahraman ve yiğit türk askeri.
mekanı cennet olsun.
kahraman olarak aniliyor iyi hoşta.

bir hiç ugruna ölmektense kahraman olarak anilmamayi tercih ederim. hayatiniz lanet demokratlarin oyunuyla bitemeyecek kadar onemli.

herkes kahraman yaziyor, şurda sorsam bu adam ne kahramanlik yapti diye, %90 ı hemen google a yada gecmis entrylere sarılır. siz yokmusunuz siiiz.
görsel
Mustafa Kemal’in askeridir.
seni unutanın kalbi, sevmeyenin soyu kurusun. yine hatırladım, minnetarım komutanım. ruhun şad olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar