bugün

sana işaret çeker (bkz: nah) ve derki:
-al sana huri.
neden?
Neden sevmemek için birbirinizi, hissetmemek için mutluluğu ve benzememek için bana...
neden bu kadar uğraştınız... düşünün... nitekim siz az düşünürsünüz...
hoşgeldiniz panpalar.
ne işin var ulan senin burada? a s*ktir git pez*venk
hani cennet cehennem ve ben yoktum ? nooooooldü kitlendin deeeeeemi.
-efendim yedinci nesil yeni bir yazar hoş gelmiş. koştursun ahirette.
-gel bakalım asi çocuk
+siktir la.
-size tanrı mı diyeyim allah mı? kafamı çok karıştırdılar dünyada.
alın şunu az ısıtın seferi sayılır sonra yakarız.
welcome to ahıret.
dönülmez akşamın ufkundasın vakit çok geç -
+ hayrola evlat? betin benzin atmış.
beni görmeyi ummadığını biliyorum
biraz üşümüş gibisin...
(bkz: hele otur bi soluklan yeğenim)*
(bkz: tövbe estağfurullah)
hiç gelmeyeceksiniz sandıydım.
hello canım.
dünyada düşen yaprağı bile ben ayarlıyom,üzülmeyin aslanım sizi de inanmamaya ben kurguladım...
bana;

affet beni derdi herhalde.
+herkezin tc ye göre sırası ya ! bi işi beceremediniz zaten her yer fani ağlayan sızlayan kimse ilgilenmiyomu kardeş bu nasıl iş disiplini .
-bu arkadaşta kaldı yargılama melek bey
+hiç bakacak halim kalmadı yeminle kesin cehennemlik bu şu tipe bak , kollar zaten jiletli , dosyasına sokiyim at gitsin ya bunuda .
ilk ve son söz fetişizminin aklı aldığının göstergesi olan meraktan kaynaklı hededir. öldün tanrıyı buldun bir de konuştun süper.
(bkz: zıçan adam)
gel bakalım kucağıma dogumgunu demek olmadığımı sanıyodun. he ? !
tanrı-allah-yaradan*: sen bana nasıl güvenmezsin, allah a inanmak ama güvenmemek deyip durmuşsun, gül gibi yaşadınız, sorunsuz, dertsiz, tasasız bir hayat sürdünüz, daha ne istiyorsun * *

benim cevabım: tabiii canııım, gül gibi hayat sürdük, ben biraz münasebetsizim, neyse uzatmayalım sen bana cehennemin yolunu tarif et, ben ufaktan ufaktan gideyim, siz prosedürleri tamamlayın, uğraştırmayın beni şimdi sorgu ile sual ile, hadi ben kaçtım, buradan mı gidiyorduk cehenneme?
75 yıldır benim için ne yaptın?
hani gelmeyecektin ne oldu?
3 evetle cehenneme uğurluyoruz seni.