bugün

Barış Akarsu, Cliff Burton, Nick Menza, Randy Rhoads, Clive Burr, James Owen "Jimmy" Sullivan (The Rev), Ronnie James Dio, Lemmy Kilmister.
neşet ertaş.
Barış Manço.
Zeki muren.
Pac 2pac.
şubert. elitiz yani. osuttururum valla.
ölmüşü hayata döndürebilsem bile bu kötülüğü kimseye yapmazdım.
Mozart'ı döndürmek isterdim.
Dönmeyi kendilerinin de isteyeceğini düşünmüyorum ama kaliteli müzik dinlemek isteriz dönerseniz eğer.
*Jeff Buckley*
Barış Manço.
Barış Akarsu.
*Yavuz Çetin*
Chester Bennington.
Kurt Cobain.
Chris Cornell.
Layne Stanley.
*Ludwig Van Beethoven*
Lan aklıma çok insan geliyor, kendime engel olamıyorum, ben o tarafa geçsem daha kolay hallolacak gibi mesele. illa bir müzisyen olacaksa Jeff Buckley tabii ki.
Darrel Abbott.
https://youtu.be/yiLmKE9_Xhs
bu başlık beni irite ediyor. amk orta doğu ülkesinde yaşa derdin müzisyen olsun, (bkz: vay senin yolunu sikeyim)
ruhi su.
uygulamazdım.
Sanırım barış akarsudur. Çünkü genç yaşında ansızın öldü. Küçüktüm 11 12 yaşlardaydım. Kendisinin fanı değildim ama. iyi bir abiydi. Ne oldum delisi değildi mütevazi bir herifti. Kaza yaptığını durumunun ağır olduğunu duyduğum an geçen sezondan kalan tv dizisinin tekrarlarını izliyordum. iyi bir insandı barış akarsu. Nur içinde yatsın.
(bkz: kazım koyuncu) kesinlikle.
Buraya tekrar dönmek isteyeceklerini düşünmüyorum. Ya siz?
cem karaca.
Aşık veysel şatıroğlu.
Tchaikovsky, mozart.
Su nickime bakinca tabi ki;

2pac.
Cem Karaca’yı isterdim ama tercihimi Barış akarsu dan yana kullanırdım. Gepegençti doyamadı, doyamadık.
Jimmy hendrix.
(bkz: müzeyyen Senar)
Kerim Tekin’ini döndürmek isterdim.
şüphesiz bob marley olurdu.

şarkı söylemese bile en azından youtube da ona aitmiş gibi paylaşılan şarkıları ayıklardı. BiZ DE BiLiRDiK HANGiSi ONUN HANGiSi ONUN DEĞiL.

mesela alalalalong onun değil.