uyurken seyredilip karşısında rakı içilesi kızdır.
(bkz: freud un sahiden haklı olmasi)
(bkz: karincayi becerip belini incitmemek)
en asil duyguların insanıdır.
sevgilinin bir tabak fındık yemesi başlığındaki karakter ile yanyana gelmemesi gereken kızdır. cern deneyinden bile daha hızlı çarpışma olması muhtemeldir.
boxerla uyuyan erkeğin bile gece pipisini kurcalamaktan uyuyamadığı düşünülürse*, gece kendini ellemesi muhtemel kızdır. yakalandığı yerde atlanmalıdır, o da ses etmeyecektir zaten.

edit: niye eksiledin len çıplak kız?
ameliyat olmamış (dönüşümünü tamamlamamış ) bir transseksüel ise taşaklarını serinletiyordur. doğuştan kız ise sırlar odasını havalandırıyordur. ya da çok sıcaktır ki buna ihtimal vermek istemiyorum.
(bkz: deliksiz uyku)
birlikte ciplak olarak uyumak istedigim kizdir. sadece uyumak, soguk havada u$uyen tenine sarilmak.

hee, ciplak uyuyan kiz diyince direk seks du$unmek gerekiyordu lan. du bi saniye.
(bkz: uyuyan kiza tecavuz eden yazarlar tutuklandi)
aksam içirilen ilaçlı gazozların etkisinden kurtulamamış köprü altında keşfedilmeyi bekleyen kızdır. büyük ihtimalle kurbandır.
yanındaysa artık kız değildir.
(bkz: sleeping girl)
yaninda bir kismi ciplak olan ve uyu(ya)mayan bir erkek bulunmasi muhtemel kizdir.
sabaha kalmadan cırcır olacak kızdır.

ayrıca ; (bkz: zaman kötü kolla götü)
sevgili ise, ve ortam müsaitse yanına girilmasi farzdır, allaahh! tır. *
bastaci edilesi kizdir. agustos ayinda gecenin 2 sinde kalkipta ustunu giyen, giyerkende aman usutmeyelim diye kendi kendine konusurken yaninda yatani uyandiran kiz vardir. iste misil misil uyurken uyanipta o kizi gorunce anliyorum insanlarin neden bos yere katil oldugunu.
ciplak uyumanin ne kadar keyifli oldugunu bilen kizdir.
(bkz: ben bu filmi daha önce gördüm)
muhtemelen yalnız yatmıyordur.
yatarken hiçbir şey giymeyen kızdır.

edit akbayram: doğru yazımı göstermeye çalıştığımı anlayamadınız mı?
teri üzerinde kuruyacak olan kızdır. hasta olur öyle.
şu hayatta hiç bir amacı olmayan, yılbaşında yalnız kalmış , sözlüğe abazanlık yapmak için gelmiş bir kaç yazarımsının iğrenç fantazisi. *
yanında sözlükten birisi varsa durumu anlatsın.
hiçbir kelimesinin hiçbir zaman ayrı yazılmayacağını, her "şey" kelimesinin de her zaman ayrı yazılacağını bilen ve bu bilmenin hazzına vakıf, ilmin ısıtıcılığıyla yanmış bu sebele vücut ısısını dengelemek için çıplak yatan kızdır.

(bkz: tdk)
(bkz: sözlük yazarlarının fantazileri)