bugün

Ne uyumak ne film izlemek hiçbir şey yapası olmamak. Sözlük de işe yaramamak.
Parmak sectirir.
yorgunluktan çok sikilmek olarak okudum amk..

tanım : bi meşgale bulunduğu an geçecek hadisedir. net..
Uludağ sözlükten uzun zamandır sıkıldım sayın sözlük.tekrar dikiş tutturmaya çalışıyorum ama zor.
(img:#2138741)
"Yâ Hayy" diyince makul sayıda, sıkıntıdan eser kalmıyormuş.
koltukta ters dönmeye sebep olur.
kan başınıza doğru ilerler ve bummm.
feci bir baş sancısı.
Anlık yaşadıgımdir.
Yapacak bir şey yoktur. Geçmesi beklenir çünkü her şey klasikleşmiştir.
Şu 2 gündür bende fazlasıyla bulunan eylem.
Yapabileceğin her türlü şeyi yaptıktan sonra yaşanılan boşluk duygusu denilebilir. Bu duyguyu yaşıyorsan bil ki şanslısın. Boş zaman, sıkıldığın o zaman çok kıymetli. Kimi öğrenciler veya kimi çalışanlar o zamanı bulmak için her şeyini verirdi. Kıymeti bilinmesi gereken, değerli zaman dilimidir. Tabi bu zamanı çok yaşıyorsan ölü ya da ruh gibi hissedersin. O da sıkar insanı. O sıkılma hissi öyle böyle değil. Hiçbir duygu yerini alamaz. Halıya uzanıp yatarsın, dönersin. Bazen manyakça şeyler de yaparsın. Size tavsiyem o zamanda yapmanız gerekenleri gerçekten yaptıysanız eğleneceğinizi bildiğiniz şeyler yapın. Film izleyin, dizi izleyin. Hani o herkesin izlediği de senin izlemediğin dizi vardı ya, onu izle işte. Tam bir fırsat. Eğer ki yapacak işlerin varsa da sıkılıyorsan o işleri yapmalısın. iş yapmaktan sıkıldıysan otur, rahatla bir. Kendini sıkarak iş yapma, ders yapma.
bu hayatta çok sıkıldım ve sıkıla sıkıla öğrendim her şeyi.

sıkmak için önce sıkılmak gerekli tabii.
Gel kadıköye bira ısmarlıyım evet. 1 buçuk saatin var.
inanma sikecek.
çalışmak fırsat bulamadığım için söyleyemediğim ancak çalışmaktan sıkça ifade ettiğim söz.
Sevgili bir insanın hayatında bu kadar önemli bir faktör olmamalı.
Umarım en kısa zamanda olur, ne diyelim.
Huzursuzluk.

Dertlerin gölgesinde ve sessizlikte..
canı sıkılan insan aptaldır. hiç mi meşgaleniz yok? dünyada yapılacak tonlarca şey varken hala canınız sıkılabiliyorsa oturun biraz kendinizi sorgulayın. bu öyle sevgiliyle fln çözülecek bi şey değil
sıkılmanın bir üst seviyeye çıkma hali. sürekli aynı düzeni izleyen insanın elde ettiğidir.
hiç yaşamadığım hadise...
Şu sıkılıyorum diyen insanları da hiç anlamıyorum. Sıkılacak vakti nereden buluyorsunuz.
Karısızlıktan ya da kararsızlıktan.