Bodur boylu, pezevenk takımı giymiş bir götveren ibnenin gece gece sinir bozması durumudur. Senin elinde tuttuğun tesbihi sikeyim orospu analı piçkurusu. Sikim kadar boyu ile girdiği tribe hele amın evladı. O ihlasın da amk böyle bir yavşağı bünyesinde çalıştırdığından ötürü.
Alkolün insanları ne hale getirdiğini gösteren olaydır.

Adam sarhoş beyler sarhoş.

içki yasaklansın diyince kızıyorsunuz ama görüyorsunuz durumu işte...
Bu herif muhtemelen hapis falan yatmayacak.

Aynısını kendine yaşatan bir afyonlu vatandaşımız elbet çıkacaktır!
akşam haberlerde izlerken öfkeden deliye döndürmüş olaydır. ulan çocuk sana abi diye hitap ediyor be gavat. belli ki işinde gücünde ekmeğinde bir üniversite öğrencisi falan. çiğköfte acı çıktı ise söylersin çocuk sana ne diyecek en fazla ? çocuk efendi davranıyor diye abarttıkça abarttı kansız.

goy goyuna demiyorum böyle tipler bizim gibi karşılığını anında verecek adamlara denk gelsin. bu çocuk ve benzeri masumları bulup da rencide edemesinler..
hiç şaşırtmadı. türkiye' de artık bu tip olaylara da, bu tip hayvanlara da tamamen alıştık; bu tip olayları kanıksadık. bunlar artık türkiye' nin gerçeği, klasiği normali haline geldi; türkiye' de normal insan kalmadı, çünkü. asıl hiç düşünemeyeceğimiz, ülkemizle bağdaştıramayacağımız, bizi şaşırtacak: "bir müşteri çiğ köfteci' de ısmarladığı yemeğini hiç olay çıkarmadan efendice yedi. arkasından da, kendine servis yapan genç çalışana teşekkür etti. onun öğrenci olduğunu tahmin ettiği için bir miktar da bahşiş bıraktı" gibi haberler varsa, biz onları alalım. onlar bizi şaşırtır, ilgimizi çeker.
Gün geçmiyor ki şu ülkede Über sayko bir neandertali tanımayalım.

Akıl, fikir, izan dağıtılırken, bu tipler saklambaç oynuyordu zaar.
Bunun başka açıklaması olamaz!

Ne adap ne edep, ne nezaket, ne yasa, ne kural, hiçbir kavramı tanımayan bu güruhla aynı havayı soluyoruz bi düşünsenize!
Her an o çiğköfte dürümü, bizlerin de yüzünde patlayabilir hem de hiç olmadık bir anda, daaan diye!

insanlıktan nasibini almamış bu tehlikeli tayfa, çuvala doldurularak, uzay boşluğuna bırakılmalıdır.
Başka yolu yok!
aynı validesi yol kenarı işçisi olan çocuk bu sefer bira şişesiyle saldırmış. anlam veremiyorum çocuğu haksız yere darp ediyor serbest bırakılıyor üstüne birde istediğimi döverim diye açıklama yapıyor bir şey yapılmıyor şimdi ise dükkana saldırıyor ne güzel adaletmiş yahu. o zaman herkes çıksın mahalle bakkalını dövsün serbest bırakılsın...

https://twitter.com/bbone.../1366507978678009856?s=20
yapılacak tek şey var..

o çiğköftesi acı oldu diye ilk saldıran orspu çocuğunun bütün sülalesini kaldıracaksın..

sonra o orspu çocuğu bu orspu çocuğu arkadaşlarına yalvaracak "ne olur birşey yapmayın" diye..
Âciz adam. Aslında kendine yazık etmiş. Farkında değil.
hepiniz atar gider yapmışsınız arkadaş. ben olsam takardım bıçağı, alkol insanları bu hale sokuyor yasaklansın, kesin ceza almaz bu şimdi diyenlerle dolu başlık.

alkol ile falan alakası yok, götüyle içenlerden sorumlu değil alkol, içilen kafa yapıcı maddeye atmayın boku. 12 yıldır içiyorum, ben niye cam çerçeve indirmiyorum lan? insan olunmadıktan sonra su içse kafayı bulur böyleleri. geçin o işi siz. bir de alkollü olması kendini haklı çıkarılacak bir şey olsaydı zaten alkol yasal olmazdı. savunmasında bu bahane olamaz!

çalışan çocuk en iyisini yapmış. en fazla kendini savunma amacıyla 2 tokat atar, gürler dışarı atardı ancak vay efendim bıçak takayım ağzını dağıtayım falan, tabi anam, alemin en delikanlısı sizsiniz. sonra savunma amacıyla yapmış olsanız bile onun kadar olmasa da siz de basit yaralamadan cezayı alırsınız. maalesef yasalar ceza almak istemiyorsanız eğer, savunma maksadıyla bile olsa tek bir tokat dahi atmamanız gerektiğini söylüyor.

umarım çocuk davacı olmuştur. ceza almaz demeyin boru gibi de alır. hele bir de kaş açılması, burun kanaması dahi varsa basit yaralama da olur iddianamede mis, aynı suçtan daha önce vukuatı varsa temizinden 1 yıl yatarı var.

hakaret ederek kişinin onur, şeref ve saygınlığına saldırma, darp etme veya yaralama, özel mülk içerisinde taşkınlık ve mala zarar verme gibi suçlarla hazırlanmış bir iddianameden ceza almadan kurtulmak mı? çok zor.
Buram buram ortadoğululuk ve vandallık kokan haberdir..

Be dingil, madem acısız istiyordun, çalışana söylesene acısız istiyorum diye. Dilini mi yuttun aq vandalı.. Çalışana yazık olmuş. Umarım davacı olmuştur.. Milletçe her meseleyi şiddetle halleder olduk. Bu gidişat hiç iyi değil.. Bu yüzden bir insana yumruk mu atılır? Anlayışsız goril işte.

Saldırganlık, agresiflik toplumda iyice baş gösterdi. Mafyatik dizilerin, parasızlığın, siyasilerin salakça söylemleri, yapılan yasadışı göçler falan bunu tetikliyor hep. Temennim odur ki, gelecekte birbirimizi yiyecek noktaya gelmeyelim..
Bu insanın herhangi bir pişmanlık duymaması daha vahim.
"istediğime söverim istediğimi döverim kime ne" yazacak kadar da k.nsız resmen.
Çok şükür adalet sistemimiz iyi işliyor ?