bugün

You gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. The when you get the power, then you get the woman.

ilk önce para kazan. Para kazandığında çok paran olur. Çok paran olduğunda gücünde olur. Gücün olduğunda kadına da sahip olursun.

Scarface.
kas yapın. zibil gibi kadın düşüyor ve işin iyi yanı kadınlar teklif ediyor*.
kas yapın, sakal bırakın, doğal olun ve eğer gerizekalıysanız mümkün mertebe belli etmemeye çalışın.
Okuyun, çok okuyun.
Çirkin kızlarda evlen erkeklerde zengin ol. Bu ne allah aşkına ya, okuyun siz. Ben de okuyorum. Herkes okusun.
bir de üstüne pis kokmayın.
Kadın ruhundan anlayabilen tiplerdenseniz at gibi kızları tavlayabilmeniz mumkun.
bence çirkin erkek diye bir şey yoktur. bakımsızlık, şişmanlık, konuşmayı bilmemek, kadın ruhundan anlamamak, kültürsüzlük, kendine yakışanı bilmemek, zevksizlik, özgüvensizlik gibi özelliklerden bir veya birkaçına sahip olan erkek vardır. o yüzden ben neden çirkinim diye değil, ben nerede yanlış yapıyorum diye sormak en doğrusudur bence. tabii ben böyle mutluyum diyorsanız orası ayrı.
Birebir yaşanmış bir diyalog anlatıyorum;
+kanka kız bıraktı gitti lan tip yok ki amk
-kanka niye olmasın lan seninde kendine göre bi sempatin var
+sereftir seni sevmek bir sıktır git amk.
Bunu esprili olmakla, sempatik olmakla örtebilirsiniz. Ağzınız laf yapsın, o da çok önemli.
Çirkinliğini sevmek. Dünyadan haberdar olmak. Güzelliğin düşüncede olduğunu bilmek..
Bozuntuya vermemek.
Çirkin olabilirsiniz ama bunu sempatiniz, konuşma tarzınız, espiri yeteneğiniz ve konuşkanlığınızla örtebilirsiniz.
Unutmayın kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır.
Karizmatik olun.
çirkin fakat karizma var böyleleri.
(bkz: birol ünel).
Çirkin erkek yoktur, az para vardır.
çok basit tavsiyelerdir, günlük sıradan kıyafetler yerine biraz daha tarz giyinin,cilde daha çok bakım yapın bitti bu kadar.
yüzünüz için yapabileceğiniz bir şey yoksa bile, fiziğiniz, düşünceleriniz ve kültürünüz için ilerlemek-gelişmek zor olmasa gerek. her yerden açık vermek ise aptallık olur. gelişin, geliştirin.
Burada kendi victoria secret mankeniymis gibi atıp tutanları dinleyecek kadar düşme.
Az bir zekanız varsa ve bunu birde güzel bir karakterle süslediniz mi ortalığın anasını ağlatırsınız.
Sizi sevecek birini bulun. Sizi sevmeyen birinin peşinden koşarsanız çirkin olursunuz.
Güzel kızlardan uzak durun. Saf maf denk geliyor kabul ediliyorsunuz çevreden duymadığınız laf kalmıyor diyim. Kız at gibi yanındaki cicoza bak ıyk.
Edit: iyiliğinize söylüyoruz göt laleleri.
Guzel giyinin sicakkanli ve sempatik olun kendinizi sevdirmeye calisin.
Mutlu ol kanka.
Kim tutar seni.
Allah aşkına güzel kızlara yazmayın. Hayır kendilerini bi' şey sanıyorlar bide sizle dalga geçiyorlar vallahi çileden çıkıyorum. Ayrıca çirkinlik sadece hareketlerle olur bence. Net.
Estetik ameliyat.