bugün

Baba tarafım kafkasyalı olduğu için ben de eskiden kendimi çerkes olarak tanımlardım.

Şimdi baktığımda çerkeslerden de kafkas halklarından da iğreti duyuyorum sadece. içi boş bir kibirler sadece. içi de öyle boş ki. Düşünsene asiller asilisin ama koskoca kafkasya coğrafyasında bir tane bağımsız devletin yok puhaha. Rusyadan kaçıp bu topraklara sığınmışsın ve burda asilzadelik oynuyorsun.

Ben bu ara sadece balkan göçmenlerini severim, geri kalan tebaayla pek aram yok. Takılın siz. Egelileri falan da severim tabi.
Sorunu olanı Kafkas dansına davet ediyorum.
Nefret ederim.
sanılanın aksine ataerkil değil, yahudilerdeki gibi anaerkil olan bir toplumdur. kız alıp verme ile alakalı garip geleneklerin çoğunun sebebi de bu anaerkil yapıya dayanmaktadır. uzun uzadıya anlatırdım ama üşendim
Bence Şimdi Sen De çerkes Gibisin...
kuzey kafkasyalı slav bir millet.
kızlarının güzelliğiyle bilinen ırk.
Hdp'ye oy yağdıran ermeni, Süryani,Zaza ve Güneydoğu'da ki Kafkasyalı köyleri konu olunca halkların kardeşliği ama Türkçü olunca "vıyyy foşix"

Aynı hassasiyeti Güneydoğu'da hdp'ye oy yağdıran gürcü ve çerkez köyleri için göstersenize öşexciler.
(bkz: hoşt)

edit: üsteki yazarı refere ediyor.
kanlarında gram türk kanı olmayıp türkçülük yapan aptallar.

salaklar.
Kraldan çok kralcılık yapan aptallar.

Türk ırkçıları bunlardan çıkar .

Her kürt bunlar için teröristtir.
alayı ırkçı olan diğer güruhtur. bunlar içinde kanınızda %0.00000000000001 bile kürtlük varsa pislik bir teröristsiniz.
az nüfuslarına rağmen ruslarla 300 yıl boyunca mücadele etmiş savaşçı bir halktır. spartacusdan bildiğimiz trak halkı ile aynı kökendendirler o zamanlar dünya üzerindeki en kalabalık 2.nüfuslarmış heredota göre şuan ki nüfuslarına bakınca gerçekten üzücü
At hırsızı çerkeslerin diğer adıdır. Senin soyundan haberin yok demek ki.

görsel
At hırsızlarıdır. Bu deyimi günümüze taşımışlardır. Ben demiyorum tarih diyor, wikipedia diyor.
Kızları inatçı olan ırk. Çok çektirdi çoook.
soy ağacından dolayı genlerini taşıdığım ırk.
Tavşan, kanguru gibi hoplayıp zıplamalı boktan dansları olan sikindirik etiniste.
Mantıları güzeldir.
Alayı at hırsızı olan insan topluluğudur.
kızları güzel olur? ben bunu çok duydum more, bizim kızlarımız bembeyaz olur (yalan), bizim kızlarımız hep alaşman (renkli gözlü) olur (yalan), çok çalışkanlardır (e bu da yalan). bre kardaşlık, bu işin istatistiği var, ruslarla yaşaya yaşaya kendinizi rus sanırsınız ama değilsiniz. aç bak, bir trabzonlu'dan ne daha beyaz, ne daha renkli gözlüsü, ne daha çalışkan (kesinlikle) değilsiniz.

ama çerkes sonuçta, üstüne gitmeyin, aklı azdır.
Kızları gayet güzel olur gözleri de hafif çekik.
Güzel insanlar yurdumdaki en az benim kadar devletimi benimseyen insanlar ,fakat bir kesimi için konuşuyorum; kendini üstün bir ırk sanıyorlar ırkçılık yapmayalım. Yoksa benim ırkım hepinizi diker atar.
"Çerkesler bu topraklara hiç ihanet etmedi hiç kurşun sıkmadı". (CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç)

https://youtu.be/fT1ifNPNGYM
Alpertunna at hırsızlarını sevmez.