bugün

2 yıldır denediğim eylem. Haala Deniyorum evet çünkü alışamadım. Çayın şekersiz tadı falan çıkmıyor arkadaşlar kandırılmış hissediyorum kendimi.
sanki çok matah bişeymiş gibi bunu yapanlar bi havada sanırsın dünyayı yöneten gizli örgütün lideri her biri.

ya ben bunca zaman çay içmemişim şerbet içmişim yaaa

yaaa şekerli nasıl alıyosun canım o çayın tadını.

siz var ya çay falan içmiyonuz heaa.
Bir senedir yaptığım eylem. Zaten hiç bir zaman fazla şeker atmazdım. Önceleri iş yerimde şekersiz içmeye başladım ama evde bir türlü şekersiz içemiyordum nedense. Sonra evdede azalttım iyice. Üç aydırda tamemen şekersis içer oldum. Artık şekerli çayın tadı iğrenç geliyor banada.
10 senedir falan şekersiz içenler terör örgütünün ankara sorumlusuyum.
Hava atıp şov yapacağım diye kendine eziyet eden insan eylemidir. Yalnızken şeker atıyor bunlar.

Not: şekersiz çay içen herkesi eksiledim.
taşşaklı erkeklerin yapacağı hareket.
Çay dediğin şekerli içilir arkadaş o kadar. Şekersiz çay mı olur su dur o su.
şekerli içenlerin abarttığı olay.
istersen şekere çay at bize ne.
Zayıflamaya faydası olmadığı kesin olan eylem.
Yüzlerini kimse bakmıyorken eciş bücüş yapan, diğerleri bakıyorken kasılarak hoşuna gidiyormuş gibi içen, evde yalnızken de çaya şeker atan insan eylemidir.

"çiyin tidi şimdi giliyir yi"
Çayla olan ilişkimi zerre değiştirmemiş eylem. Evet eskiden ince belli bardağa 3 küp şeker atarak içen biriydim. 1 yıllık süre zarfında kademeli olarak azalta azalta şekersiz çay içer oldum. iki durumu da bilen biri olarak çok da havalara girilecek bir şey değil. Şekersiz içen için iyi bir durum ama ekmeği bırakmadan nah kilo verilir.
the erectow tarzı olacak biraz ama bence sıcak su içmektir.

bir sike benzemez.

sağlıksız olduğunu düşünmese çaya bir avuç şeker atacak at ağızlılar ""çay böyle içilir, siz şerbet içiyorsunuz" diye şov yapar.

sinirlendiriyorsunuz insanı durduk yere amk.
kızmayın ama şovdur. evet.
Ulaşılabilecek son level şudur.

https://www.youtube.com/watch?v=2yjblemsN_Y
Elitlik sanılan ama elitlikle alakası olmayan, tamamen zevkle alakalı bir tercih meselesidir.
No fucking way.
2013 yılından beri gerçekleştirdiğim eylem.
son zamanlarda aldığım radikal kararlardan biri diyebilirim. ( ne kadar radikalsem) ama harbiden çayın tadına varıyorsun. bu kararım için kendimi tebrik ediyor, yanaklarımdan mıncırıyorum.
hava atıp şov yapacağım diye kendine eziyet eden insan eylemidir.

ancak abartılmaması gereken bir durumdur. bir erkeklik gösterisi değildir.
Akrabalar, arkadaşlar ve sosyal medyada caka satma itemidir.

Hukuk da okuyorsa egosuna pervane takmıştır o kişi.
Ortamda bazen hava atmaya yarayan ve şekerli içenlere de söyeleyecek bir söz bulmaya yarayan hareket.
En overrated eylemlerden biri.
Yıllardır çayı ve kahveyi şekersiz içerim, hala bunu duyunca sanki imkansız bir şeymiş gibi aptalca tepkiler veren insanlarla karşılaşıyorum.
şüphesiz ki sağlıklı eylemdir şahsen şekerli içmek tercihim ama şekersiz içmeye alışığım.
çayı ve türk kahvesini şekersiz severim, çocukluktan bu yana şekersiz çaya alıştım.
fazla sıcak ve aşırı demli olmayan şekersiz çay seviyorum, ne var bunda.
geçenlerde hastane kantininde denk geldim biri dedi ki ben sırf şeker için çay iciyom şeker kullanmasam çayın yüzüne bakmam.