bilgi içerikli mesaj yazmak gibi can sıkıcı bir gerekliliği olan ve gelen mesajlara cevap veremem gibi can sıkıcı bir duruma vesile olan berbat sıfat.
21 entry girmeme rağmen hala içinde bulunduğum statü.

Ahanda bununla birlikte 22.
"Adını anmadım seni tanıyan dostlarıma bu gün hiç uğramadım" Kominizmin gelmesini en çok bu olay için istemişimdir!
Olunur.
Yenilir.
bitsin artık dediğimdir.
nerde bu moderasyon.
kendim ettim kendim buldum. gül gibi sarardım soldum eyvah diye inim inim enlatan durumdur.
Uludağ sözlüğün görünmez adamlar ordusunun eridir.
Yazar olup çaylaklığa çarptırılanlarsa çavuş gibi bir şey işte.
Kendimi mutlu etmeye çalışıyorum.
Aslında çok zevkli valla bak.
Muhtemelen sabah içinde bulunacağım durumdur.
Olcam galiba.

Arkadaşlar olursam özleyin beni. Ben sizi özlemicem ama olsun...
içinde olduğum durum.

ne lan bu, duvarla konuşuyor gibi. kaldırın olum şunu.

neyse ben şimdiden göze batmayayım.
Çaylak olmaktan neden kurtulamadım diye düşünüyordum, girdim bilgilerime ortalama entry uzunluğu 99 çıktı. Ben böyle şans görmedim.
içinde olduğum durum.bu yolun sonu şizofreniye gider haberiniz olsun hebefrenik hemde.
Açsana mod krdş ~~.
doğru yolu bekleyen kişi. (bkz: stajyer) (bkz: çırak)
hoş bişey değildir. Ve nedense sözlük kültürünü keşfedeli çok olmasına rağmen sadece okumayı tercih ediyorum. Entry girmediğimden uzun bi süredir çaylağım yani anlıyıcağınız.
bu aralar olmak istediğimdir.

modlar şaka yapıyom bak, seni hınzır daha öncede böyle yapmıştım çaylak etmiştin beni*
Çaylakları dışlìyor bunlar kendimi 2001li gibi hissediyorum.
çok sevimli bir kuş çeşitidir. evet.

--spoiler--
gündüz yırtıcı kuşları takımından atmacagiller familyasının Milvinae, Elaninae alt familyaları ile Perninae alt familyasından bazı türleri kapsayan yırtıcı kuşlara verilen ortak ismidir.
--spoiler--
Hayatta her alandaki konumum. Sözlükte en az 40 karakter girmek zorunda oluşum.
Uludağ sözlükte tüm entryleri silerek edinilebilecek statü.
hümanist görüşlerim yüzünden 1313 kere çaylak yapılışımı kutluyoruz.

herkese benden şukela.

uludağ sözlük ismi değişsin artık bozkurt sözlük olsun bence.
şu an içinde bulunduğum mertebe. ayrıca çaylaklar 40 karakter altı entry giremezler. ve sisteme göre otomatik takip yapıyor hesapları. saçma buldum. belki de yararlıdır.
Rookie ve recruit olarak iki ayrı film vardır bu isimde. ikisi de güzel filmdir.
Ne odluğunu merak ettiğim için entrylerini okuyom.