bugün

spor çanta kullanıyorsa atletiktir kesin. evrak çantası kullanıyorsa resmi bir işte çalışıyordur bu da ilgi çekici olabilir. burhan altıntop gibi çantası varsa türk erkeğidir ve o çantanın içinde ne olduğunu asla bilemezsiniz.
okula çanta ile gidilebilir, kimse bunu yadırgamaz sanırım. yalnız üniversitenin ilk gününe dikkat!
eşyalarını kaybetmek istemiyor olabilir. kendisine yakıştırıyorsa istediği tür kullanır.

http://i.hizliresim.com/2v1dYd.jpg
şu küçük, siyah memurların kullandığı çantalar ve laptop çantaları hariç itici olandır. gay görünümü verir.
Haklarında halâ iyi konuşmadığım erkek derken durakladığım tipler.
Biraz ılık tiptir.
Poset kullanandan iyidir.
modayı takip eden çağdaş bir erkektir. sarılın kızlar
Çantasına göre değişir ama muhtemelen Fetöcüdür.
ilkokul öğretmeni olma olasılığı yüksekdir.
hafif cıvık olabilir.
Dibini dövdürüyordur.
Kullanma değil de baya baya merakı olanlar var. Heh işte onlar yollu abi.
Sırt çantası kullanıyorum içinde oldukça şey taşıyorum sıralıyım hemen;

-Rennie
-Parol
-Arveles
-Sarı melhem (adını unuttum halk arasında böyle bilinir)
-Yara bandı
-Gazoz açacağı
-Çubuk kraker (olmazsa olmazım)
-pet şişede su
-Sayamadığım kadar kalem
-maket bıçağı
-Ufak el feneri
-Diş ipi

Genelde bunlar oluyor sırt çantamda nerde ne zaman kullanırım bilemem ama türkiye'de yaşıyoruz her an ihtiyacımız olabilir. Ara sıra anahtarı ve cüzdanı da çantama atıyorum cebimde fazla yer kapladığı için.
deri spor canta kullaniyorum.
daha dogrusu arabada duruyor elimde kolumda gezdirmiyorum icinde havlu kiyafet parfum sampuan var.

is yerinde bazen dus aliyorum.

32 yasindayim bir ibnelik topluk girisimim olmadi.
Lise ve üniversitede neredeyse sırtımdan hiç çıkarmadığım bir kamuflaj desenli çantam vardı dedim ki bir gün kurtulacağım bundan şimdi yük daha da arttı sırtımda komando çantası var.