bugün

göğüsleri felaket olan hatun. isterse sonsuza kadar tavuk dansı yapsın, göğüsleri güzel işte kardeşim.
"sandalyeye oturduğunda ayakları yere değsin", "nefes alsın" ya da "saçı uzun olsun yeter" diyen abazan erkeğin ağzının suyunu akıta akıta, salyalarını saça saça fantazilerine aktris ettiği hatundur kendileri.
ekranlarda ki büyük gögüslü hatun acigini da kapatiyor ayrica,belki de bikti millet manken memesi görmekten.
iri piliç !

edit : hint dansı yapabildiğini sanan iri piliç !
türkiye'de çok da sansasyona ve aşk skandallarına neden olmadan, başrol oynamadan, önce oyunculuğu ile sonra ise güzelliği ile ses getirebilmiş, güzelliğini ve sunduğu programı unutsanız dahi elinizde oyunculuk adına bir şey kalabilecek ender kişilerden biri.
-bu kadın anırıyor mu yoksa gülüyor mu anlamıyorum.

diye hakkında yorum yaptığım saygı değer sanatçı kardeşlerimizdendir.
oyuncluğu harika olan marifetli kadındır.
kesinlikle esra erol dan daha oynaktır kendisi.izdivaç programı evlilik programından daha çok talk show programına benzedi zuhal ile , herkesi oynatıyor efendim durduramıyoruz ayrıca çok güzel diyemiyorum ama garip bi çekiciliği var.
eğer sunucu olduğu izdivaç proğramı yüzünden geniş aile dizisini bırakırsa çok teessüf edeceğim oyuncu. ayrıca müzisyen eşi korhan bey'den çok ilginç bir evlenme teklifi almış ayrıntılar; Ben hiç evlenmeyi düşünmüyordum. Korhan da düşünmüyormuş. Bir anda tanıştık, aşık olduk. Arkasından orjinal bir evlenme teklifi geldi. Bir baktık evlenmişiz. eşinin kendisini bir akşam yemeğe çıkarttığını ve daha sonra kahve içmeye çağırdığını ve kendisine gelen bir mail olduğunu ve onu okumasını istediğini söylemiş, 'Değişik bir şey, bir bak bakalım. Ben anlamadım, çözemedim' falan dedi. Oturdum maili okumaya başladım. O sırada odadan çıktı Korhan. Ben yalnız kaldım odada, okumaya başladım. Bir baktım mailde 'Sen hayatımın aşkısın, ben senden başkasıyla olamam'falan diyor. Ben algılayamadım. Şoka girdim. Bana mı yazılmış, yoksa bir başkasına yazılmış aşk dolu bir mektup da hani Ne güzel yazmışlar Zuhalcim' falan diye mi, ne olduğunu anlayamadım. Aşk dolu methiyeler düzmüş. En sonunda da Benimle evlenir misin? diye yazıyordu. Döktürmüş beyefendi padişah fermanı gibi, aşka gelmiş O sırada baktım Korhan geldi, elinde de bir yüzük, Benimle evlenir misin? diye.
geniş aile dizisinin şukufesi, star tv'nin yeni izdivaç kumkuması.
f=m.a

m: çok büyük (.)(.)
a: inanılmaz bir hızla

peki ya ama f? işte bunu merak ediyoruz, bu kadının bu kadar hızlı yükselmesinin arkasındaki itici güç ne acaba.
Birçok ınsana göre yavaş ama sağlam adımlar atmıştır,geçmişi türkiye gibi bir ortamda maksimum iki üç yıl olması gerekirken bir gecede söhret olmamış başarısını son 12-13 yıla yaymıştır.
(bkz: Eleştirirken emeğe saygı lütfen)
çöpçatan programındaki konuşma ve hareketleriyle, avrupa yakasının bir bölümünde iclal aydının çöpçatan programı sunduğu sahneyi tekrar tekrar yaşatan, programdan hoşlanmadığı ve bu işi para için yaptığı yüzünden akan sanatçı.
memeleri ekrana sığmadığı için özel sütyen yaptıran, izdivaç programının sunucusu.
ekranda memeleri büyük gözüktüğü için toparlayıcı sütyen takacakmış.
yapma zuhal. biz seni büyük göğüslü seviyoruz.
görünümü itibariyle tam anlamıyla kadın olmanın gerektirdiği tüm öğeleri en müthiş halleriyle barındırdığı tartışılmaz olan, ekranda olduğu haliyle sempatik, oyunculuk konusunda marifetli bir hanım...
oyunculuğu çok samimi, sempatik ve insana çok doğal görünen oyuncu. böyle devam etmesini umuyoruz.
memesi büyük kız, büyük memeli kız.
sunuculuğu bırakıp oyunculuğa ağırlık vermesi gereken hatun.
saçmasapan evlilik programlarına el atmakla direk sıçmıştır artık, yanlış seçimde son noktayı direkt koymuştur para için.
bir kadının aynı anda hem seksi hem esprili hem komik hem karizma olabileceğini dünya aleme ispatlamış aşık olunası kadındır.bu kadar hoş bir kadınla evlenebilmeyi başarabilmiş adamın önünde ceketimizi ilikleriz.büyüksün abi.
her şeyi ile iri bir kadın. ama güzeldir, orası ayrı.
cesur pozları için;
http://www.renkhaber.com/...ina_dert_oldu_/13610.html
seksi oldugu kadar hızlı ve yüksek sesle konuştugu zamanlarda itici olması da kaçınılmaz hatundur.
gayet insani olmasına rağmen 'hayvani duygular' beslediğim, hemcinslerinin at suratli diye küçümsedikleri, elime bir geçirsem çatır, çutur bir içim su. *
güncel Önemli Başlıklar