bugün

açıkçası ferdi özan ın banada söyle şarkısını iyi yorumlamış.
Sayenizde meşhur olan akustikçi zımbırtı.
müziği götüyle dinleyip iyilik yargısını daha çok aldığı hite göre yapan yurdum müzik profesörlerinin diline düşmüş müzisyen.

sen 3-5 aydır tanıyorsun anladık da ben bu kızı 2012 yılından beri takip ediyorum. lüzumsuz savaş şarkısında murat dalkılıç ile yaptığı düetle tanıdım kendisini, ilk dinlediğimde zaten mükemmel bir sesi olduğunu düşünmüştüm, şimdi de hala aynı fikirdeyim.

sen popüler kültürün kölesi olmuş müzikten zerre anlamayan bayağı insan, onu yeni yaptığı cover şarkılardan daha yeni dinlemiş olman, senin müzikle aslında pek ilgili olmadığını ya da pek de eleştiri hakkın olmadığını göstermez mi?

kendisi geldiği noktaya hak ederek gelmiştir, eleştirenlerin sanatın s harfi ile alakaları olduğunu düşünmüyorum.
kim la bu.
Kır saçlı bı emmiyle sevgili kendisi.
Şımarık.

Ayrıca sevişmelik.

Sonrasında bira kokulu ağzıyla sabah bırakıp gideceksin.
Felaket yorumu ezhel'den daha felaket.
Pavyon şarkıcısından hallice. Türkiye'nin hak ettiği seslerden biri işte
Koray ve bunun kadar midemi bulandıran başka bişey yok.
şu kadın bir banamı itici geliyor ya.
Bende varım beni de ekle.
O ha zeynep bastık güzelmiş...

Hangi mağarada yaşıyorsanız bir çıkın hava alın, bir yerlere gidin, evde takılmayın.

He şu yanlış anlaşılmasın, çirkin demiyorum eli yüzü düzgün ama Ünlü olsun bu kız “güzelmiş” denilecek kadar güzel değil.. o yüzden sesine bok atamayalım... bu kulaklar ne “çekseni elini kırıcan mı belimi” söyleyen insanlar duydu. Filtreden geçirmeden insan içinde şarkı söylememesi gereken adamları başımıza taç ettiniz. Kızın hakkını yemeyin.

Neyse... malum sorunun cevabı da net şekilde evet..
Zeynep bastık güzel değil .

Bunu güzel bulan bana selam vermesin ak.
Başıma birşey gelmesinden yana sıkıntı yok ama felaket diye bir klip izledim efes malt felan vardı fena değildi.
Ben de sesini güzel bulup ısrarla o kadar da güzel olmadığını iddia ediyorum.
Şampuan reklamına çıkacak kadar değil. Ama çıktı.
Hayat...

Biz kadınlar birbirimizi pek beğenmeyiz zaten, neyse...
Ben bu kadını tanımıyorum diye bugün arkadaşlar arasında mağara ayısı muamelesi gördüm. Sonra dinlettiler: sesi pürüzsüz, gayet güzel ama bir Muazzez abacı değil!

Edit: ayrıca kesinlikle çok çirkin.
Şuan çukur adlı şarkısını dinlediğim güzel sesli hatun.
Bir an televizyonda asli bekiroglu sandim.
yanımda kal

çok sevdiğim parçalardan birini seslendiren bir şarkıcı. sabah sabah güzel gitti hehe.
olmasa da olur şarkıcılardan bir tanesi daha.
on yıl dinlemeseniz eksikliğini hisseder misiniz?
Akustikçi kusmalı kız furyası.
lan sesi güzel değil, kendi söylediği şarkılar güzel değil, e kendisi de güzel değil lan bu kızın neyi güzel anlamadım ki şarkıcı bozuntusudur kendileri.
Kanepede konser... Cok varosca... sorry mate.
şargıcı.
sesi ve kendisi güzeldir. halleri itici ona bir şey diyemem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar