görsel
derhal idam edilsinler, ne demek arapla zenci eşitmiş! hadise suudi arabistan sınırlarında cereyan etmiş! sahte vesikalarla amerikaya iltica edip her fırsatta körfez ülkelerinden övgüyle bahseden ilhan omar ve ailesinden açıklama talep ediyoruz!

bu videoyu seyrettiğinde sinirden dişlerini dudaklarına geçirip yemeye başlayacağına yemin edebilirim! fakat birkaç dk ya sakinleşip hiçbir yanıt alamayacağı halde muhammed bin selmandan rüşvet talep edecektir!
https://www.gorecenter.co...rab-man-to-death.mp4?id=0
suudi arabistanda her çeşit tacize uğradığı halde, netflix seyredip gaza gelen negro bacılarımızdan seçmeler:
Erkek olduğunu mu sanıyorsun?”

Yüzü şişene kadar dövün.”

Biz Kenyalılarla asla oynamayın.”

Sana onu öldürüp dışarıda bırakmamız gerektiğini söylemiştim.”

…onu serbest bırakmamalıyız. Onu öldürmeliyiz…”

Ona bazı terbiyeler öğrettik. Bir daha asla yapmayacak."

…Onlar (adam ve arkadaşları) telefonunuzu alıyorlar, sizi dövüyorlar, sizden çalıyorlar…”

… onlar (adam ve yandaşları) seni kıçından bile sikiyorlar…”

Burada, Suudi Arabistan'da (Suudi Arabistan) becerildik ve bundan yorulduk.” (Suudi erkeklerin Afrikalı kadınlara uyguladığı zulme değinerek)

Kızlar yüzünden polis tarafından bile sikildim.” (Bunu söyleyen kadın muhtemelen polisle başı dertte olan kız arkadaşlarından bazılarını serbest bırakmanın bedeli olarak seksi kabul etmek zorunda kaldığı anlamına geliyor.)
vay şerefsiz din düşmanları. bunların derdi islam. Allah elbet bu din kardeşimize yardım edecektir...