bugün

(bkz: tutun boğazınızı)
Az yiyin.
Koşun. Koşarak dünyayı bile değiştirebilirsiniz...
ekmeği bırakın. bu sayede 10 kilo verdim.
ben böyleyim banada tarif verebilirmisiniz mesajdan.
görsel
mesela benim gibi sözde diyet yaparken arkadaşlarınızla yağlama yemeye gitme planları yapmayın. yapmayın bunu yoksa kilo veremezsiniz.
Verilecek kilolarinizin 15 kilosuna kadar talibim.
az yiyin de kendinize diyetisyen tutun.
Aldığınız kalorinin 2 katını yakın.Sakın mucizevi ilaç diye satılan dinitrofenol adlı uyuşturucuyu kullanmayın.
az ye lan ayı.
Sigarayı arttır.
Su, su ve su.
kararında kal, yarısını arkadaşınla paylaş. kalanının kalorisi seni hayatta tutacak kadar yeter.
Sebze + proteini beraber yemek.
Et ve salatayı veya sebze yemegi ve yoğurdu birlikte yemek.
Gazetede yatmadan evvel yoğurt ve acı biberi (tarçında olabilirmiş) karıştırıp bir kase yiyin diyorlar. Şimdi deniyorum eğer işe yararsa ve ölmezsem size denerim.
Sadece çaya şeker atmamak çok şey değiştiriyor. .
Bir süredir sporla birlikte yeme düzeni oluşturdum.
Fabrikasyon gıda içeren her şeyden uzak durun. Çikolatalar, kolalar, hamburger,pizzalar, kumpir, tatlılar, tuzlular, çay ve kahvedeki şeker atın bunları hayatınızdan zayıflayamazsanız kendi diyetisyenime götürürüm sizi ulaşın bana.
az yiyin, çok hareket edin.
iki litre su için.
Trans yağ içeren ürünleri kullanmayın.
Paket ürünler gıda değil.*
Avur-cubur yemeyin.
Herşeyin tam buğdayını seçin.
Fıstık ezmesi, tahin-pekmez, muz-tarçın ttatlı ihtiyacınızı bunlarla karşılayın.
Uzun süre aç kalmayın.
Az yiyin. Evet.
Intermittent fasting diyeti, her akşam yarım veya bir saat spor, her akşam yeşil çay. Bir haftada 5 kilo verdim tavsiye ederim.
Bol bol su için .
Paketli ürünlerdir, fast food'tur; bunlar boş kalorilerdir. Vücudun ihtiyacı da besin değeri de yoktur. Ayrıca yedikçe yiyesiniz gelirken doyma sınırı yoktur. Vücut her seferinde daha fazlasını talep eder.
Siz bu isteğe biat ettikçe de işler sarpasarar.
Şekerin bu formu bünyeye girdiğinde
direkt yağa dönüştürmek suretiyle hücrelerden uzaklaştıran metabolizmayla iyi geçinmek hatta suyuna gidip onu hızlandırmak lazımdır.

Basit şekerlere elveda adlı mottoyla başarılı sonuçlar alınabilir.
Glisemik endeksi yüksek olduğundan kan şekeri birden pik yaptığı gibi aynı hızda yere çakılır. Bu dalgalanmalar vücudun istemeyeceği bir durumdur. Böyle bir beslenme düzeninde insülin direnci, tip 2 diyabet kaçınılmaz sondur.
Bu raddeden sonra ise hastalık varlığında kilo veremez; kilo vermeden de sağlığınıza kavuşamazsınız. Kısır döngü.

Halbuki sağlıklı besinler öyle midir? Saygılar.
yemek yeme düşüncesinden uzaklaşmak. bir belgeselde görmüştüm sevdiğiniz bir yemeği yediğinizde veya sevdiğiniz bir müziği dinlediğinizde beynin aynı merkezi uyarılıyor. bu demek oluyorki diyet yaptığınızda hep aklınızda olan yemek yeme düşüncesinden sevdiğiniz bir müziği dinleyerek kurtulabilirsiniz diyordu.
Beni bulun.

Edit: saka lan saka gotu gobegi saldik, ilismeyin.