bugün

dinlerken bize yaşattıkları, görüntüsünün fersah fersah ötesine geçmiş bir sanatçıdır.
karpuz götürürseniz yer.
konserinde rahatça şarkı söyleyebilmek için makas isteyip elbisesinin omuzlarını kesen sanatçımızdır.
o sesten haftalık 70 bin TL alacakmış.

https://www.cnnturk.com/m...m&utm_campaign=buffer
genel ruh halim yıldız tilbe. seviyoruz seni bee.
görsel
Dinlemeyin ağır bağımlılık yapar. Ayrıca o seste jüri olduğunu öğrendiğimde havalara uçtuğum doğrudur.
Yt: geçen bakkala gidiyorum ekmek almaya
- yıldız tilbee sen çok muhteşem bi detaysağğn.

Böyle tipler türemiştir. Kadın mother of unicorn a annen mi tek boynuzla at dedi ya bu mu muhteşem detay amk.
abartılan şahıs. yokluğu hiçbir şey değiştirmez.
sosyal medya linçine hazır aç köpeklerin önüne atılmış kadın.

kendisine zaten yıllardan beri belirli müzik mafyaları sistematik bir şekilde saldırır, aşağı çekmeye çalışır ama beceremez. çünkü kadın her türlü çılgınlığına, belki kötü alışkanlıklarına rağmen halk nezdinde fazlasıyla kabul görmüş biri. bu yaşandığı söylenen son olay kendisine yapılan diğer saldırılardan farksız.

yazıyı kaleme alan, magazin figürü ve bana göre ucuz bir kalem olan cengiz Semercioğlu. biz ne görüntüleri izledik ne de dinledik. bir yazı üzerine bir günür sosyal medyada kıyamet koptu.

köken olarak kürt ve zaza olan yıldız Tilbe türk ırkçılığı yapmakla suçlanıyor. ahaha götümle bile gülemedim bu sava.

yahu siz ne diyorsunuz? yıldız Tilbe gel git akıllı, kendini çok kolay ifade edemeyen biri. sözlerinin çarpıtılmasındaki esas dayanak da buradan geliyor. kadın gaf potansiyeli yüksek ve bu resmen kullanılıyor.

sözün özü; bir jüri üyesinin belirli bir tasarrufunu kullandığı için ırkçı ilan edilmesi ve böyle mimlenmesi çok can acıtıcı, saçma. kadının demek istediği şey ' ben Türkçeden başka dil bilmiyorum, yarışmacılarımla daha iyi anlaşabilmek ve onlara uygun şarkılar seçebilmek, belki de birinciliğe oynayabilmek için onlara Türkçe şarkı söyletmek istiyorum ' dan ibaret aslında. çok basit. Türkçe şarkı söyleyemeyen ile çalışmak istemiyor. ne var bunda?

boşsunuz.
la şu memlekette ırkçılık yapacak en sonuncudur

adam da ırkçı tipi var mı ya la ?

ayrıca çıkarır masaya şaak şaak vurur.
bu ülke iyice geri zekalıların ülkesi olmuş, birincisi yıldız tilbe'nin her tarafı ırkçı olsa ne olur ve zaten öyle değil.
ikincisi günümüz türkiye'sinde türk ırkçılığına saldırınca elinize ne geçiyor, suriyeli yarrağı mı? yarrak lazımsa biz de hallederdik.
o ses türkiye programına renk katan ablamız.
O kadar parası varken ve bu kadar göz önünde biriyken olduğu gibi kalmayı seçti ya valla helal olsun.
abi bu kadın bi harika. şarkılarıyla duygulu anlarınızda sizi ağlatan mutlu anlarınızda yüzünüzü güldüren şaheser.
Tarzı ve hayata bakış açısına hayran olduğum kadındır.
görsel
O ses türkiyeye gelmesini herkes dört gözle bekledi ama pek bir nanesini göremedik.
Ciğer falan bırakmıyordu en son noldu o iş asjjaksjd.

Koltukta bostan korkuluğu gibi duruyo maalesef. Bizimle deyilsin yıldız bacı.
Çıplak sesiyle tüyleri diken diken eden kadın.
Kahretsin yapamıyorum dediği noktadayız ikimizde.
çok aşk acısı çekmiş o yüzden bu halleri sanırım. üstüne gitmeyelim şarkılarındaki duygular iç burkucu yazık kadına.
(bkz: Yılmaz Güney) (bkz: ronaldo gaucho de assis moreira) (bkz: Albert Einstein) gibi çirkinliği ile gönüllere taht kormuş kişdir.
milyonların söyleyemediklerini her koşulda söyleyen muhteşem kadın sanatçımız.
görsel
görsel