bugün

edecek bedduam kalmamıştır kendisine.
kendisine hakaret etmekten, sövmekten bıkmış, yorulmuştur beşiktaş taraftarı. maalesef artık suskun kalmaktadır. çünkü karşıdaki belki de dünyanın en büyük yüzsüzüdür.
beşiktaş jimnastik kulübünden yüklüce alacağı olan işadamı.
taraftarın günlük ihtiyaçlarına göre vurgusu değişen bestenin başkahramanıdır.

takım köyüye giderse " yeteeeeer yıldırım demirören yeteeeer yıldırım demirören" diye
takıma bir portekizli gelirse " yeter yıldırım dermiröreeeeen yeter yıldırım demiröreeeen" diye vurgulanır.
tayyip erdoğan nasıl ki bu cumhuriyetin kimyasına ters ise, yıldırım demirören de beşiktaş'ın kimyasına öyle ters.

yaptığı davranışlar beşiktaş ismiyle hiç uyuşmuyor. bir gün beşiktaştan gitme kararı alırsa beşiktaşa yapabileceği en büyük hizmeti yapmış olur.

tamam futbolda, basketbolda yıldızlar geliyor ama hiç bir şey bu kulübün geleceğinden önemli değil. beşiktaş'ın geleceğini tüketiyor, adeta yarınlarından çalıyor demirören.

peki niye hep bu adamı seçiyorsunuz diyenlere ise karşısındaki aday kim olursa olsun kazanırdı ama son seçimde karşısında murat aksu vardı, "akp'li murat aksu" sırf bu sebepten kazanamadı kongreyi aksu.

taraftarda aman takıma zarar vermeyelim diye sesini çıkartmıyor ama, kulüp gittikçe daha kötüye gidiyor demirören yönetiminde.
oysa serdar bilgili'yi bu takımdan göndermek isterken bir an bile düşünmemişti beşiktaş taraftarı.
bu kadar adama, şu resimle rezil ettin. ne kadar borcu varsa klubün ödeyelim çek git.

(bkz: http://galeri.uludagsozluk.com/g/yıldırım-demirören/)
serdal adalı'nın istifasının ardından transferin tek sorumlusu olmuştur. *

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19557516.asp
serdal adalı'nın istifasının ardından transferin tek sorumlusu olmasının bizi seriç'li, diatta'lı, gordon'lu günlere
döndüreceğinden korktuğum beşiktaş başkanı.
beşiktaşın freni boşalmış kamyona döndürecek şahıs.
futbol komitesi başkanlığını da üstlenen beşiktaşımızın başkanıdır.
transfer komitesinin başına geçmesiyle tüyleri ürpertmiştir.
niyeti kötü olmasada futbol yöneticiliğinden anlamayan adam .kulübün ona olan borcu 90 milyon euROYmuş. Anlaşıldı ki bu gezegende bu borcu ödeyip koltuğa geçecek başkan adayı yok. O zaman biz en azından bir milyon beşiktaşlı çarşının önderliğinde toplanıp, her ay 5' er lirayı belirlenen bir hesap numarasına yatırıp, kulübü şu adamdan kurtarsak kötü mü ederiz? Hayır. Böyle bir uygulama olursa ben gerekirse okula ayda 2 gün aç giderim, Ama o parayı o hesaba yatırırım. Bu imkansız bir şey değil.
beşiktaşın kazanabildiği en iyi adamları kendi hatalarının bedeli olarak elden çıkarmaya çalışan kişi.
tabatalara gordon lara 8-9 milyon öroları ne bedelinde ödendiği bile belli değil ama bu paraları ödeyen kişi.
kulubün başına geçtiğinde beşiktaşın olan borcu ile şimdiki borcu arasında nerdeyse onlarca anadolu kulubü farkı olmasını sağlayan da aynı kişidir.

not: sözgelimi bu entriyi yazdıran haber ise şuradadır.

http://www.haber1903.com/...rnandese-kanca-h9232.html
çok şaşırtıcı bir girişle konuşmasına başlamış kişidir.

süleyman seba'ın şerefli ikincilikler, şampiyonluklardan daha değerlidir sözünü tekrar ettikten sonra bu sözün galatasaray'ın 8-0 lık ankaragücü galibiyetinin ardından söylendiğini hatırlatmıştır.

ve bu sözler salondan alkış toplamıştır.
tff toplantısındaki konuşmasında "fenerbahçemiz" diyerek beşiktaşlıların ondan nefret etmesinin ne kadar haklı olduğunu görülmüş kişi.
26 ocak 2012 şike kongresinde şöyle bir cümle kurmuş beşiktaş kulübü başkanıdır.

--spoiler--
fenerbahçemizin adı herkesten çok geçiyor.
--spoiler--

söyleyecek söz yok artık.

beşiktaş taraftarı'na bu durumu nasıl izah eder bilmiyorum...
"maalesef reyting uğruna en çok fenerbahçemizin adı şikede kullanılıyor" mu dedi bana mı öyle geldi ?
beşiktaş ın başkanlığını yapan fenerbahçelidir kendisi.
(bkz: kıymetlimiss)
bu ligin artık beş para etmeyeceğini bilmeyen başkandır.
bu futbolumuzu temize çıkartma operasyonudur. bu takımlar arası mücadele değildir. bu vatan üstünde yaşayan her bireyin birbiri üzerinde bu kadar hakkı vardır. ama aklı kıt insanlar şimdi demirörene küfür edecekler, istifa et diyecekler. sizin çamur atıp kirletmeye çalıştığınız bu adam futbolu kurtarmaya çalışan bir neferdir. fenerbahçeyi sahada lig maçlarında, kupada yeneceksiniz. böyle hayati meselelerde kardeş olmayı öğrenemeyenler sahalarda ana avrat küfür edip oraya buraya şişe para çakmak atanlardır. bunlar taraftar değil holigandır.
Özhan Canaydın'ı EL SIKTI diye canlı canlı mezara soktunuz, şimdi de birlik olma mantığıyla "Fenerbahçemiz" diyen Demirören'i sokun. Aferin!
bir an önce fenerbahçe yönetim kuruluna yatay geçiş yapıp, 'beşiktaşımı' sonsuza kadar rahat bırakmasını istediğim başkanımsı.

ulan senden utandığımız kadar kimseden, hiçbir şeyden utanmadık biz! hele hele süleyman seba'nın adını ağzına almaya bir daha yanaşma bile!
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
--- alıntı ---

fenerbahçemiz...

--- alıntı ---
yoğ artık lan! bir adam bu kadar düşebilir mi! ben galatasaraylıyım ama bir galatasaraylı olarak benim bile middem bulandı şerefsizim! bir an ünal aysal böyle bir şey söylese diye düşündüm de irkildim! beşiktaş taraftarını bu adamı istifa ertmeye davet ediyorum kendi çapımda.