bugün

kendi yaşadıkları yerde belki devirebilirler ama batıda asla... yemez...
yoktur öyle bir şey. tabular yıkılsın istiyoruz biz. tabular yani, heykeller bile değil! onun da referandumla alakası bile yok. daha demokratik bir ülke, daha özgürlükçü bir ülke. kimse devrilmesin. sadece herkesin yanlışları açıkça söylenebilsin. başbakan atatürk demekten korktuğu için inönü demesin. biz bunu istiyoruz.
http://www.resimupload.co...977_167222_6561245_n.html ilk okulu biteremeyen insanlarlamı deviriceksin lan yobaz. dedirten başlık
zekasından şüphe edilen bazı insanlarında içinde bulunduğu bir referandumla sen neyi ölçmeye çalışıyorsun dediğim başlıktır. cumhuriyeti devirmek nedir ya kendinize gelin artık. yakında doğuda kürdistanda kurmak içinde oylama yapar bunlar. iç savaş çıkacak sizin yüzünüzden.
yaklaşık on yıldır atatürk'ün bir tek fikrine bile muhtacız hele bundan sonra tamamen ona muhtac olacağız. evet bu ülke devrilecek ama dünya var oldukça atatürk devrilmeyecek.
eee sıkar efendim. bu memleketin adı değişmediği sürece bu lafı kullanan her kişiye ayaklı göt demeye hazırım. maçası yiyen beri gelsin.
(bkz: boyu devrilesice)
(img:#47557)
demokrasiye denge balans ayarı veren cenahın halktan ayar yemeleri çok zorlarına gidiyor. bu bir rovanş değildir, kazanımdır. hemde herkesin kazanımıdır. ancak madem ki bazı çevreler bunu bu şekilde algılıyor halkın kemalizme balans ayarı çektiğini düşünüyorlar, eee! o halde onu yapıyoruz. ideolojilerin halkın önünde hizaya gelmesi gerekir diyecektim ki o bakış açısından hasso hüsso olduğumu farkediyorum ve çağdaş bir yaşam tarzını bana empoze ediniz ne olur. ben bidon kafalı bir göbeğini kaşıyan hasso olarak kemist aydın meşreplerin zihnimi 1930ların pozitivist felsefesi ile doldurup beni aydınlatmasını istiyorum.
58 i bulsa chp'nin yapmak istediğidir. şimdilik atatürkçü takılıyorlar.