gaziosmanpaşa üniversitesi eski öğretim üyesi. halen polis akademisi güvenlik bilimleri fakültesi öğretim üyesi ve stratejik düşünce enstitüsü uzmanı. değerli bir insandır. öğrenciden yana yapabileceği her türlü yardımı yapar.
hali hazırdaki babacan meb müsteşarıdır.
Dersaneleri kapatma taslağını hazırlayan kişi. Kime , neye hizmet ettiği belli oldu.
öğretmenlerin göz bebeği. atanan öğretmenlerin çok sevdiği, atanamayan öğretmenleri sövdüğü, saydığı, beddua ettiği, çocuğuna karına da gelsin başımıza gelenler dediği yegane müsteşar.

toplamda tayyip erdoğan'ın arkasından beddua alma sayısı bakımından 2. sıradadır. 3. sıra nabi dayının.
Yeni milli eğitim bakanı olacak gibi duran kişi. Zaten yıllardır müsteşar olarak kendi yönetiyor değişen bir şey olmayacak. Evet.
ne olur olmasın dediğim kamu yönetimi mezunu şahsiyet.

ne olur meb'in başına eğitim fakültesi mezunu biri geçsin ne olur.
hiç sevilmeyen, son derece başarısız eğitim politikalarına imza atmış olan meb müsteşarı. bakan olamadığına millet çok sevindi, umarım hiçbir kadro için düşünülmez ve adı silinir gider.
adı silinmiş ve gitmiştir. ortalıkta yok kendisi.
Yeni eğitim bakanı.
Milli Eğitim Bakanı olan Prof. Dr. Yusuf Tekin, 1970’te Erzurum’un Tortum ilçesinde doğdu. ilk ve orta öğrenimini Rize’de tamamlayan Tekin, 1994’te Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi.
Ankara Hacı Bayram Veli(Gazi) Üniversitesi'nin eski rektörü. Yeni milli eğitim bakanı..
görsel
görsel
görsel
kızlar için ayrı okul açılmalı dediği için tepki çekmiştir.
Laik bir ülkede şeriat söylemleri olan bir adamı eğitim bakanı yapmak mı?
Bunlar niyeti bozmuş.
valla söylemlerini baştan sona okudum hiç de şeriatçı söylemleri yok. adabı muaşeret dersi gelecekmiş seçmeli ders olarak. türkçe 5. sınıfa kadar iyice öğretilip sonra yabancı dil öğretimine geçilecekmiş galiba. okullar 5 günmüş. sınıfta kalma şeyini de öğretmenlerle görüşüp öyle karar vermiş.
Türkiye'nin en kötü eğitim bakanıdır.
izmir barosu tarafından kendisine suç duyurusunda bulunulmuş.

https://www.birgun.net/ha...kinda-suc-duyurusu-497870
Minumum türkçe puanı, yazılı sınavların getirilmesi, ara tatillerin kaldırılması ve sürekli atanamıyoruz diye ağlayan öğretmenlere öğrencilerimizin alacağı egitim kalitesi önemlidir diyerek üstü kapalı siktir çekmesiyle son yılların açık ara en iyi eğitim bakanı.
4 sene sonra kurtuluruz bundan.
Milli eğitimin başına şeriatçı getirmişler ilim bekliyorlar bilim bekliyorlar.

And olsun ki sizden kurtulacağız lan.