bugün

türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan: " Lozan'ın güncellenmesi gerek. "
Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopulos: " Hukukta bir anlaşmayı gözden geçirme ya da değiştirme gibi bir kavramı kullanmıyoruz. "

diplomatik dille " lozana dokunamazsın. " demiş

kibar adam. " yap bir khk bu iş bitsin " de diyebilirdi. dememiş.
Türk değil arap heyetine verdikleri ayardır. Zira karşılarında türk olsa bırak ayar vermeyi denizden çıkamazlardı.
bu da türk heyetinin ayarı olsun

https://www.youtube.com/watch?v=ic81-5qp6bk
türk heyetine ayarr vermeyeni dövüyorlar zaten.. ele ayağa düştük amk.

yatacak yerin yok tayyip efendi.
işler clan savaşına dönecek gib.
işte o "ben istedim olacak" mantığı anca içeride işe yarıyor dışarda aynen veriyorlar cevabını.
erol mütercimler'in açıklamasını izleyelim: https://www.youtube.com/watch?v=RRkTiJ_eG_I
Lozan ı kâr olarak görenleri tedirgin etmiş ayardır.

Adam sizin ülkeyi teslim etmenizin hesabını sormuş.

Daha bunlar " Erdoğan Yunanistan dan ayar yedi " deyip Yunan a domalıyor.

Ayıp lan!

Yaşadığınız ruh hali Aynen "Aleks Aykut kocaman" kıskançlığını ifşa eden brezilyalının gördüklerine benziyor.

Alex hazırlık maçında firikikten bir gol atıyor. Aleksin arkadaşı bir anda aykut kocaman a bakıyor.

Sonra gördüğü surat ifadesini alex e şöyle anlatıyor.

"Frikikten attığın golü aykut hocanın yüzüne bakınca kendi kalene attın zannettim"
" nickinden kimin tarafında olduğu belli olan yazar başlığıdır." demiş cahil' in biri.

" eratosthenes " mısırlı bir bilim insanıdır.
iskenderiye kütüphanesinin yöneticisidir.

yunanlılarla bir bağı yoktur.

not: lütfen malları yazar yapmayın. sözlüğün kalitesi düşüyor.
(bkz: #38371654)

lan oğlum sizinkiler bırak ekstra katmayı dışarda olanlar da sırtlayıp kaçıyor (bkz: süleymanşah türbesi), (bkz: yunanistan ın işgal ettiği 18 ada)sizin güruhtan birileri gitseydi lozan a mazallah elde bir tek yozgat falan kalırdı.
(bkz: yok anasının amı)
uluslararası hukuku ve anlaşmaları tek taraflı olarak ele alındığını, yorumlandığını ve
" güncellendiğini "
( amma güldüm ha. lafa bak ' lozanı güncellemek ' )
sanan sözlük zevatına nacizane küçük bir nasihat: araştırırsanız,
lozan antlaşması sadece yunanistanla yapılmış bir anlaşma değildir. türkiye , ingiltere, Fransa, italya, Japonya, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Portekiz, Belçika ve Yugoslavya tarafından yapıldığını ve imzalandığını görürsünüz.

" ya komşu biz geldik hadi senle bir lozan güncelliyelim " diyemezsiniz.
diplomasi; ülkeler arasında en üst düzey ciddiyet ister. goygoya gelmez.
kısacası erdoğan sever kardeşlerim, bilmediğiniz işlere burnunuzu sokmayın. gidin bildiğiniz konularda yazın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar