bugün

fransız kızlarıyla birlikte en sevdiğim hatunlar ehu ehu *
Daş gibiler.
yanlıştır.

insan komşunun kızına sulanır mı? *
ayıptır.
Bir çin kızı değildir

Çin kızı belamızı sikti çünkü.
vazgeçtim ben yunanistana gidiyom. kızlarıdır.
Erik gibi yenecek olan kızlardır. Evet.
Çok güzel değiller be kürt gibiler.
Şöyle bi bakmıştım da, çokta güzel falan değiller cidden. Arada vardır güzel ama çoğu değil.
izmire göçmeseler daha fazlasını görüp yorumlardım ama annem mavi gözlü kıvırcık sarı saçlı ve bembeyaz bir tene sahip.
Yazın gördüğüm kadarıyla selülitsiz kızlardır.

Araya bir deniz giriyor be, nedir bu genetik farklılığın sebebi?
%99'u siyah saçlı ve kara tenlidir. Ne özelliği var la bu kadar değişik ? Avrupa'da güzel kızlar varsa onlar da ingiliz, Norveçli, irlandalı kızlar falandır yunan, italyan, ispanyol kızları çöp.
Memiklerini emiklediklerim.
Yunan kökenli kızlardır. Erkek ve kadın birçok yunan müzisyen arkadaşım var. Tanıdığım Yunan kadınlarının sadece %20'si sarı saçlı. olgun, sesleri bir hayli güçlü, sıcakkanlı, eğlence kültürleri bir hayli iyi, insanlarla iletişimleri gayet samimi; çoğu uzun boylu, burunları belirgin ( minik değil ), kemikli yüz yapısına sahip, fit ve hoş kadınlar. Bir de yunanca'nın fonetiğinden midir nedir Konuştuklarında veya şarkı söylediklerinde alt dişleri belirgin bir şekilde görünüyor.
seksi doruklarda yaşayan kızlardır.
siz bu yunanlıların ne derece türk alerjisi olduğunu bilmezsiniz gemici bir arkadaşım var yunanistan'da para ile bile birlikte olamamış kimseyle boşuna hayal kurmayın . biz türk erkekleri için en iyisi slav kadınlarıdır ırkçılık yapmazlar sevecendirler canlarım benim .
fizik olarak sırp kızlarına benzerler. zeki kızlardır.
7 yaşında sigaraya başlamış esmer, çelimsiz ve itici kızlardır. ayak yapmayın 4 sene kaldım yunanda.
anal seks düşkünü kızlardır.
Bazı Anadolu kezbanlarıyla genetik akrabalardır.
kızlar arasında ayrımcılık yapan doğru cehennemi boylar.
(bkz: yalarun)
çok güzel olurlar türk kızlarına çok benzerler.
Laz kızları gibi sinürlü ve atarlı olurlar. Komşumuz yunandı ordan biliyorum.
Gayet güzel olan kızlardır.
Geneli esmer ve buğday tenli, düzgün fizikli kızlardır.