evlenilesi kızdır. bu dönemde kızlar bırak yumurta bile kıramıyor. Buna da şükür.
Her yumurta kırmayı bilenle evlenmeyi düşünen erkekle asla evlenmeyecek kadındır.
"bunun neyini övüyosun kalk siktir git kendin demle aq" dedirten.
yumurtayı sağa sola değil tavaya kırması gereken kadındır. yoksa benim için de çocuk oyuncağı bu atraksiyon. evet.
ev işi bilmeyen yemek yapmayı bilmeyen karnını doyuracak kadar hayatı öğrenmiş kızdır. evlenilmez.
Sabah menemeni süpriz şekilde plansız getiren kadın kadar çekici değildir. Biraz kontrolü ele alın kızlar hep bir destek beklemeyin sonra boşluğa düşüyorsun.
cay demleriz ne amk koalisyon güclerinden destek alalım.
yumurtanın kaç para olduğundan haberi olmayan kadın beyanı.
Menemenden yumurtaya düştüğümüzü gösterir. Kadınlar çok şanslı, çıta hep alçakıyor. Neden? Çünkü eşeğin s*kinden dolayı.
kesinlikle duygu özarslan değildir. ayrıca bunu diyen kadın en asil duyguların insanıdır. sevin onu. ha bide çayınızı çok demli içmeyin.
yumurtayı kırarken içine pastırma da koysun. öyle seviyorum ben * çay demli içilir.
o gün yemek yapamamis bunu yumurta ve cayla telafi etmek isteyen kadindir. huzur olsun zeytin ekmek bile yenir.
Haşlama olsa sahur derdim ama yumurta kıracaksa akşam yemeği yapmaya fırsatım olmadi diye başlayan cümleyi kuruyordur.
Sunny side up kırarım yanına da tea demleriz diyen kadından evladır her türlü.
Bir akşam yemeği ise olmaz. Tabi isi varsa ya da çalışıyorsa olabilir. Arkadaş ise de olabilir. Yanı evlilikte böyle bir şey erkeğin yüzünü ekşitmesiyle sonuçlanabilir.
Bunu ne zaman söylediği önemli. Aksam yemeğinden sonra film izlerken mideden gelen garip sesler üzerine söylüyorsa gayet sempatik, düşünceli ve bir o kadar da sevilesi kadındır.

Akşam yemeği için söylüyorsa kızılacak birşey değildir çünkü; hiçbir kadın yemek yapmak zorunda değil ama bu üşengeçliğe gerek yok birlikte yemek hazırlanabilir.

Sabah kahvaltısı için söylenmesi saçma olur çünkü; kahvaltı yani yanına domates, peynir, zeytin koy klasik kahvaltı zaten, özellikle söylenmesi gereksiz.
Neden samimi gelir bana böyle şeyler bilmem ama;
Sen yumurta kır,
çayı ben demlerim şeklinde yanıt vereceğim kadındır.
Hatta şu da olabilir;
Boşver şimdi yumurtayı, hadi gel yemeğe çıkalım!
Sadeliği ve doğallığı seven azla yetinmesini bilen hayat dolu kadındır.