bugün

Malesef gün geçmiyor ki güzel ülkemde böyle şeyler yaşanmasın .Ahlak yoksunu , merhametsiz bir o kadar karaktersiz bir insana hayat emanet etmek bilmeden ne diyelim allah iyilerle karşılaştırsın .
işte böyleleri asıl vatan hainleridir.Bunları hemşire yapan sistemin de,referans yapanların da ta amına koyayım.
yaptığı kendini aklayıcı savunmaları kale alınmamalıdır. 18 yaşında direkt yoğun bakıma başlamış da böyle olmuş bilmemne. ben de hemşireliğe 18 yaşında ve tek hemşire olarak yoğun bakımda başladım, senin gibi ne hasta çektim ne de dalga geçtim. tam tersi eve gittiğim zaman hastanede bıraktığım hastalarıma üzülür, ellerimle zaten üç beş kaşık yiyebilen insanları şakalarla bebek gibi yedirmeye çalışır, enjektörle su verirdim. bunlar mesleğimin gerektirdiği ama "insan" olduğum için hasta ex olduğunda üzülür, (ölen hastayı geçici kefenlemeye toplamak denir) inancım gereği dualarla exi toplar, çenesini ayaklarını öyle bağlardım. foto çektin tamam olabilir, -çok komik, bize çok çile çektirip sevimli olan hastalarla fotoğraflarım da var- niye yayınlıyorsun? .. o yatakta anan, baban hatta sen de yatabilirsin. hasta mahremiyeti diye bi şey var, bi hastanın azıcık bi yeri açılsa bile kapatacaksın.

işte sen ve senin gibiler yüzünden biz hemşireler aynı kefeye konuluyoruz. yaptığın affedilemez ama ruhsal sıkıntılarının geçmesi dileğiyle.
Yaptigi kesinlikle cahillik falan değil.
Kuzenim yogun bakim hemsiresi ilk hafta o kadar çok ağladı ki çocuk. 1 yıl oldu işi bırakmak istiyor, alışamadı.

Yoğun bakımda insanlar hayatlarını kaybediyor, hasta yakınları ağlıyor dovunuyor, hangi insan bu durumdan etkilenmez anlamıyorum.
Yani yaptığı vicdansizlik.
Hasta yakınlarını düşünün birde.
en az 3 milyar maaş alıyordur.
gülme komşuna gelir başına birader. Allah da sana öyle bir dert gönderir, ileri de seninle de taşşak geçerler.
Suratından samimiyetsizlik akmaktadır.
Ayrıca Merhamet sonradan oluşmuyor.
Hatta yaş ilerledikçe hayatın gerçekleriyle yüzleşmekten dolayı giderek azalıyor.
Dolayısıyla bu yaratığın zalimliği giderek artacak.
Yol yakınken insanlara daha fazla zarar veremeden sağlık sektöründe çalışması engellenmeli.
hadsizdir.
dalgayı çıkartıp,onunla öyle bir dalga geçerim ki okyanus dalgasından beter olur.