bugün

(img:#827425)
(img:#827426)
http://www.seniste.com/site/karikatur/resim/617.jpg
Türkiyede yaşayan en iyi karikatüristlerden biridir.
(img:#885912)

Yine güldürecek bi şeyler sunmuştur.
bazı karikatürleri komik olmasa da, karikatür denince ilk akla gelendir. en komiktir.
sözlük ortamındaki komik esprilerin yüzde 90 ını yapan karikatürcü.
(img:#1028508)
muhteşem bi herif! takdir edilesi bir espri anlayışına sahip. karikatürlerini her okuduğumda gülmekten ağzım yüzüm yamuluyor. 3 tane cildi var kitaplığımda bazı geceler uyku tutmayınca dönüp dönüp onlara bakıyorum hem sona doğru uykum geliyor hem gülümseyerek yatıyorum çok keyifli.

bu da baya güldüklerimden bir örnek olsun;
(img:#1033658)
(img:#1049823)
(img:#1049824)
Sağlam bir karikatüristtir. Güldürür.
(img:#1131932)
kafasında huniyle mi dolaşıyor acaba sorusunu her karikatürüyle aklıma getiren, en sevdiğim çizer.
"o zaman dans!"
18 Ağustos 2016 tarihli sayıda bir kez daha ölümüne kombo yapmış dahi karikatürist.

Sıpoylır

(img:#1160092)

Sıpoylır

Siz bu satırları okurken ben hâlâ gülüyor olabilirim. Çok yaşa reyiz.
Bir umut sarıkaya değil.

Bana hep aynı resmi çiziyor gibi geliyor ya da gelmiyor bildiğin hep aynı şeyi çiziyor iki kişi saçma ve komik olması için baya bir zorlanmış bir dialog çeviriyorlar istisnasız yüzde doksanı bu şekilde çizimlerinin.
Oluşturduğu tipler ve diyaloglar o kadar gerçek ki.

Karikatür denen şeyin hakkını veren insan, başarılı çizer.
bambaşka bir adam, basit mizah ile harikalar yaratıyor...

ama bir çizim yeteneğim olsa piyasadan sileceğim keratayı...
aklımda hep bilim çocuk'taki buket anlatıyor köşesiyle yer etmiş. o köşeye bayılırdım. 'yazın geldiği karpuzla anlaşılır', 'bilgisayar bağımlısı' ve 'hıçkırık' öyküleri falan... karikatürist olmasa ne olurdu acaba?
En büyük yeteneği kelimelerden vaziyet çıkartmaktır. Sıradan komiktir. Ne demek istediğimi Selçuk erdem ile kıyaslayarak yapabilirim. Selçuk erdem mizahı daha çok gözleme dayanır ve tam aksine durumdan vaziyet çıkartır. Pek kimsenin göremediği incelikten görür komiği. O yüzden zeka kokar mizahı. ikisi de komiktir. Ancak Selçuk erdem mizahı daha değerlidir.
karikatürü bana sevdiren adam.
Öküz kadar olma rağmen çizimlerini halen severim.
Sosyal medya akımlarına yön verdiği olur bazen. (bkz: baapoçun çen)
bazi karikaturlerine hatirladikca guldugum karikaturist. su falcida aytenle ugrasan adam, ucgenin iccamasirlarinin toplami 180 derecede yikaniyo, benim sadik yarim karafatmaymis filan... ne kafa var adamda be.
çok yaşasın bu adam , kaç yıldır devamlı gülünmez ki bir adama ?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar