(bkz: sokakta yiyişmenin faydaları)
(bkz: Pardon yiyişmeye ara emniyete buyrun)

Komiser: Siz ne yaptınız bakiimm
Kamiller: Yiyişiyorduk da
Komiser: utanmazlar ! Atın bunları nezarete ayrı ayrı koyun keraneye çevirmesinler burayı da.

Evi sel mi bastı ? Ayrıca şu kapalı ve kekoların inş yaşar amin dediğim durum.

intihar sebebidir.

Böyle bir durum yaşayıp da hala hayatına devam eden varsa ar damarı çatlamıştır.

Ama bakireyse önemli değil tabi ne olmuş ki altı üssü.

Rezalet ötesi vakadır.
Kardeş bende Çagdaşlık adı altında milletin orospuluk yapmasındanda ben rahatsıźım ooo nolcaaak.
--- yakalanma anı ----

polis: nabiyosunuz lan!?
yakalanan: hay amk her zaman olay bittikten sonra gelirsiniz, simdi mi erken geleceginiz tuttu.

(bkz: polisin olay yerine olay bittikten sonra gelmesi)
yiyişme fiilini icra eden bilimum çiftlerin polis mülahazasına maruz kalıp uyarılma halidir.

aslında, toplumun genel perspektifi uyarınca çok da uygun görülesi bir durum değildir. tamam arap memleketi değiliz ama avrupa' nın modern toplumlarının ulaştığı genişliğe de sahip değiliz. kimseye görünmeden de yapsan, bir türk genci bu tip eylemlerde bulunmamalı. gizli gizli yiyişme bir erkeğin kendisine yakıştırmaması gereken bir eylem, buna mukabil kızın da... birbirlerinize saygınız olsun biraz kardeşim. gidin oturun gezin dolaşın yiyin için ama bu tarz şeyler tamam çok da şey yapmıyorum ama kültürümüz icabıyla iyi karşılanacak şeyler değil. kimseyi de ilgilendirmez evet, birileri hüloğ deyip bunları yapanların üstüne çökmemeli, uygun bir dille yapmaması gerektiği söylenebilir.

işi de lafı da uzatmaya gerek yok. yiyişmeyin, gezin dolaşın eğlenin ...
izlediğim belgeseller geldi aklıma.
Lan fuhuş mu yapılıyor, çocuk tecavüzü mü, kadına uygulanan şiddet mi var? Oyuncak ettiler polisi ben buna da yanarım. Seviyorlar demek ve ortam bulamadılar. Çoluk çocuğun ahlakını bunlar değil dinci kesim bozuyor. hâlâ mı anlamıyor sunuz?
Bazı Türk kızlarının ne kadar arsız olduğunu göstermiştir. umuma açık alanda Herife Şempanzenin ağaçta sallandığı gibi tutunacaksan gidin kimsenin olmadığı bi yerde yapın napacaksanız.
samsun'da meydana gelmiş olaydır. kamuya açık alanda hoş değil tabi böyle görüntüler. utanmasalar iş ilerleyecek daha. ama benim asıl dikkatimi çeken, arayıp "abi şurada bi adam karısını dövüyor veya birine tecavüz ediyolar" diye ihbar etseniz iş bittikten sonra olay yerine gelecek veya hiç gelmeyecek olan polis yiyişmeyi duyunca nasıl ayaklarını götüne vura vura gelmiş amk. Merkezden uçarak gelmişler resmen, gençler işini bitiremeden bastılar. memlekette herkes ahlak polisi tamam da, polis bari sadece ahlak polisliği yapmasa.

ayrıca şu başlığı keşke düzgün açsaydın be kardeşim haber değeri ortaya çıksaydı. böyle anca daha önce başına gelmiş olanlara veya bu neymiş la diye merak edenlere hitap eder.
başıma gelmiş hadise. Polisle bir dakika göz göze geldik, ardından pardon gençler dedi. Nasıl baktıysam adama artık.
küçücük çocuklara ve kızlara tecavüz edenlerin, sokak ortasında kadın dövenlerin hatta öldürenlerin cezasız kaldığı, ayıplanmadığı güzel ülkemizde, iki insanın tenha bir yerde kendi istekleriyle öpüşmesi ve koklaşması problem oluyor ya ben ona sinirleniyorum. bir de bunu videoya alıp servis eden var...
ya beyler bi siktirin gidin lütfen ya.
bu ne abi ben parka gittiğimde neden bu manzarayı göreyim ya.
iğrenç lan şu tiplere bak.

ev diye bir şey var, ulan hadi ev yok, çekilin görünmeyen bir yerde yapın ne yapıyorsanız, gidin bir cafede ne bok yiyorsanız yiyin ama bu nedir abi?
polisi de ortaya alsalarmış lan ihtiyacı vardır belki adamın dedirten mevzudur.

görsel

ülkece tuhaf zamanlardan geçiyoruz emin olun. yapanlar bir sıkıntı polisin müdahale etmesi bambaşka bir olay. asayiş berkemal durumuna getirmek istemiş sanırım.
Ne kadar gereksiz insanlarla yaşıyoruz. amına koyduğumun ülkesinde herkes bi namus bekçisi, herkes bi insanlığın onurunu kurtaracak insan. ya siktirip gidin, yada bizim siktir olup gitmemizin önünü açın. bir şeyler yapın, yapın ki yarın bir başka ülkeye mülteci olarak gidebilme fırsatımız doğsun.
samsun'da gerçekleşen olay, arkadaşlar bir güzel yiyişirken birden polis geliyor ve çiftimiz kaçarak uzaklaşıyor.

evet bunun neresi haber diyebilirsiniz, bu ve bunun gibi haberleri sürekli aynı parkta yaşandığını görünce benimde tuhafıma gitti sonra yoldan geçerken bir baktım, yiyişmelerin yaşandığı parkın tam karşısında haberleri yapan gazetenin ofisi bulunmakta, dışarıya çıkıp haber yapmaya üşenen muhabirler oturdukları yerden haftada en az bunun gibi bir yiyişme haberi yayınlıyorlar.

yalnız sağlam yiyişiyor çiftimiz.

http://www.samsunhaber.tc...park-baskini-h737389.html

benzer haberler:
görsel

görsel

görsel

http://www.samsuncanlihab...947_1456236062_social.jpg

http://www.bafratekhaber....2016/11/man%C5%9Fet-4.jpg