bugün

görsel

son nokta bu olsun yoksa gidişat fena *
Bu ibneyle spor yapılmaz bir kere o hataya düştüm adam haftanın 5 günü kol çalışıyor aq.
Annesinin Sırtına vura vura kese atıp lifleyececeği çocuktur.
hafta sonu bahçede yakılan ateşin üzerine konan devasa kazanda cebren yıkanacak çocuktur.
göt
hala baklava çıkartcaz bana
olum gel kalemle çiz bari aq yaşlanıyorum bak
adam bir yazar, severiz.
(bkz: #41839665)

karşısındaki insanı tecavüzcü çoşkun moduna sokup beli kırılana kadar yemek istediğini sezdiğim bir yazar.
onun memesi daha güzel o yüzden ayrımcılık yapılıyor.
Abazalar sadece size mi meriç olacak?

oyuncak ayı seven bir çocuktur.
Ergen olunca banyodan çıkmayacaktır.
adam meme değil ıkına sıkına bir kol resmi atıyordu. buna da mı lolo?
Bla bla kalbinde sıkıntı varmışmış da kötüye bir sey olmaz.abartmayin kendusi ilgi 0tusbusu evit.
Denizde görsem memcüklerinden tanıyacağım pasaklı çocuktur. Hergün meme ata ata bizide özendiriyor.*
Ha şöyle ya. ifşanın dibisiniz lan. Valla seviyorum sizi. Muujjcjkkk *
Bi tartışmada yikanmak istemeyen cocuk, saz arkadaşları veya herhangi bir meriç varsa karşı tarafı tutarım fakat karşı tarafta da ilgi budalasının birisi var. Yiyin birbirinizi.

Size diyeceğim iki şey var.
svihs
ybepvsbgpv
Biz de çok kavga ettik ama “sana kendimi anlatmak istiyorum” diye gelip de bi günden bi güne numaramı istemişliği yok.

Neden acaba? Emcükleyecek bir çift memem yok diye olabilir mi?

Ben kimseye yok yere meriç demem.

Bakınız; richie ve ruut.
Asdhgjk askjhdg agfsjkah gibi anlamsız kelimelerle entry giren yazar.

Genel anlamda sevmiyorum arada katıldığım entryleri oluyor. Bu konuda da memeli abla haklı gibi duruyor. Nedir sözlük sözlük yazmak, bildiğin taciz bildiğin sapıklık. Vermeyince uuuuu memeli..

Ayıp ayıp kaç yaşında kaslı başlı adamsın.
ağır abazandır..

sözlük sözlük geziyorsa demek ki..

tövbe bismillaahh..
Hayret gelip “benim içim dışım bir samimiyim, eziqsiniz aq ahshsjskdjdj” diye ergenlik yapmamış.

Büyüyor galiba yavaş yavaş.
https://www.uludagsozluk.com/e/42005243/

Günde 4 ekmek, bir tencere pilav yemek mi?
Nasıl dışarı çıkar bunlar, geniş göt deliği olmalı.

Bir yazar.

görsel
GÜNDE 4 EKMEK NEDiR iNEK MiSiN BiRADER O KADAR YEMEK YENiR Mi.
http://www.uludagsozluk.com/e/42012175/

adeta bir sırtlan yahu..

her kadın yazarın ni kaltında pazar kasıyor karşim benim ya..

kendini göstermiş yine bir şekilde ve altına da yürüyedurun aslanlar diye de aklınca olayın yönünü değiştirmiş..

aslanlar yürür elbet de senin ki zırtlanlık be karşim..
(bkz: geldi yine t i b b ini s)
Tipik küfür edemeden konuşamayan bir veledüs. Bunları üzerlerine benzin döküp yakmak lazım.
Kendisini uzaktan da olsa yıllardır sözlükten tanırım. Ben Bir yamuğunu görmedim. Gördüm diyene de inanasım gelmez. Eğlencesine bakan bir kardeşimiz. Gülüyor güldürüyor.kime Ne zararı var. Kufretmişse de iyi etmiş. Başkası edince bir şey olmuyor bu çocukcağız edince götüne yılan girmiş köylü gibi hemen zıplıyonuz göt laleleri.
olm o nasıl orantısız vücut amk.

altına bi de pijama giymiş çok seksi olduğunu filan sanıyor galiba.
Gerçekten orantısız. Neden böyle ki acaba bizim arkadaşta da var bu orantısızlık.

Edit: tahminimce tek kas grubunu çalıştırarak antrenman yapıyorlar. Bir-çok kas grubunu beraber çalıştıran antremanlar yapsalar böyle olmaz. Bunlarda bir taraf şişiyor diğer taraf daha az gelişiyor ve böyle bir görünüm oluyor.