bugün

şartlı odaklanma durumudur.
Boslugun tespitidir.
Yetenek Sizsiniz seyircisi olmuş birisi olarak diyorum ki; yok öyle bir şey. Program esnasında herkes daha çok kendi arasında konuşuyor. Çünkü ekrandaki gibi değil genel olarak atmosfer sıkıcı. Sadece ön sırayı dolduranlar ota boka gülüyorlar. Bu da herkese mal ediliyor. Olan bu.

edit: yazdığıma karşılık ''yalan söyleme yaa'' diyebilen birisi çıktı. Böyle şüpheleriyle rahatsızlık verecek olan varsa benden uzak dursun. Zaten ne yazsak suç !
Beşer beşer'de ki her boka gülen insanlardan daha iticidirler.
komiktir. hatta yetenek sizsiniz yarışmasında komik olan tek şey her boka gülen seyircilerdir.
bunun için para almaktadırlar. ayrıca gülme efekti ile desteklenen gülmeler bunlar.
gazoz kapağı desem güleceksiniz şakirtler.
Gülme efektine gülen insanla aynı kişidir.
ben makineyim demenin farklı versiyonu.
öyle yarışmaya öyle seyircidir.
uyuzlugun ve ucuzluğun dibidir.
(bkz: enee nostaljik başlık)
zeka seviyelerinin düşüklüğünden kaynaklanmaktadır.
(bkz: gaza gelmek)
(bkz: koyun sürüsü)
sebebi beyinlerini gülmeye programlamalarındandır. Hani çok komik bi arkadaşınız olur ya, artık kendinizi düz vitese alırsınız naber dese gülersiniz onun gibi de yetenek sizsiniz de o komik arkadaş durumu yok toplasanız 5 tane ance kaliteli espri çıkar bir program boyunca şimdi bir kere daha düşündüm de gerçekten ilginç.
oto boka herşeye alkış tutan garip topluluk/koloni.
tespit için izlemek gerektiğinden ve izlenmek de başlıbaşına alaladelik, bayağılık, sığlık olduğu için ayar verememiş durumdur.*
benimde önümde üç tane saçmalayan insan olsa bende gülerim.
Bu durum muhtemelen seyircilerin Promptera uyuyor olmalarından kaynaklanıyor olmaktadır.

edit: seyirciler gülmeseydi, gülme efekti kullanacaklardı. seyircilerin gülmesi iyidir, candır, kandır.
-a
+ahahahhahahaha
-b
+ahahahahhha
-c
+mkdfhdzlşfghfjdsr

bu kadar da basit!
Dikkatli izlerseniz doğruluğuna hak vereceğiniz bir kanıdir.
Otomatiğe bağlamış olan seyirci topluluğu .
Aynı olay çghb'da görülen saçma sapan eylemdir.
sergen: ben hayır diyorum!
seyirci: ahahaahahahahahahahahahahaha ne kadar komik hayır dedi ayol öyle.