bugün

Nick altına enty girilmedigi için isyan eden isyancı yazar. Güzel dileklerimle iyi yazmalar.
En yakın arkadaşı tarafından aldatılmış yazarımız.
Yazar değil yazarımız diyorum bak.

Kim oluyo lan o?
Benim dostuma ha?
Bunu sana yapanın aklını başından alırım ulan.
Ahmet Davutoğlunun balkon konuşması yaptığı yerden aşağıya atarım onu.
Selahattin Demirtaşın düzgün olmayan türkçesinde boğar, devlet bahçelinin kurtlarına yem ederim.
Mahmut Tuncer show a çıkarır halay çektiririm.

Sonra bir sonbahar akşamı kafasına sıkarım.
Senin dostların var la unutma.
(bkz: Peki)
Nick altı istemiş yazar, görün filan iste. Sizde biseyler diyin ahhaha.
Az önce birkaç yazarla felaket bir şekilde trollediğimiz yazar dostum. *
Neyse bro çaylaklıktan çıkmanın şerefineydi bu. Bir daha olmaman dileğimizle. *
çaylak cezası yiyen yazar.

(bkz: la yeğenim bu 4y size ne etti)

geçmiş bir köşeye yazdıklarımı açık oyluyor Kiyamam.
Bu sefer Hangi kezban yüzünden pamps?

Bir an önce aramıza dönmesi dileğiyle.
yersiz yellemez bağırsaklar.
Bu çocuk yemin ederim gel beni gebert diyo. Kaşınıyo yani.
Sözlük Kızlarının ayakları başlığına attığım fotoların başkalarına ait olduğunu söylüyo. Oraya attığım 2 fotoğraf da bana ait ikisi de benim ayaklarım o ayak fotolarımın orjinal halini yüzüm açık şekilde atsam sana siktir olup gideceğinin garantisini verir misin?
Sadece biri önceden çekilmiş diğeri o gün içinde çekilmişti.

Sözlük yazarlarının fotosu başlığına kız fotosu atıp nerde ne Zaman eheheheh bu da benim işte dedim kanıtlasana yalanına ossurduğum yüzümü buzlayıp attım bi kaç defa gelmiş ne diyo erkenden saçları beyazlaşmış apaçi seni yaa.
Sen o tiple Nasıl yüzünü buzlamadan atıyosun o da ayrı bi ironi.

Neyse sana kendimi kanıtlamaya çalışmıycağım Allah'ın kamili git az ötede oyna.
Tam keko bu çocuk yaa.

Bir yazar.
(#29752383)

Hala yaşıyo musun sen dedirten yazar. Daha dün gelmiş bana ılık diyo ayrıca sen yokken herkes benim ne olduğumu biliyodu sen rahat ol yazarı.
Ben 2 senedir burdayım kendisi daha 7 aydır burda gelmiş bana meydan okumaya çalışıyo cinsiyetimi sorguluyo.
Görünen o ki entrylerden bile bir yazarın ne olduğunu ayırt edemeyecek kadar düşük kapasiteli.

Özelden ettiğin küfürleri hala şikayet etmemiştim belki akıllanmışsındır da kendine gelmişsindir diye çok kaşınıyosun saçları erkenden beyazlaşmış apaçi çocuk.
(#29746881)
uuuvv titredim reis.
Kim ne derse desin yazmaya devam et laf cambazı.
Kuru fasulye yiyen yazardır.
tanışmamız ağır bir tartışma ile başladı falat sonralarda uzaktan uzağa takip ettiğim bir yazar oldu.
Kezbanlari çok korumasa kankam, pampişim ve hatta istese onun ponpOn kızı bile olabilirdim.
Hakkı kaybetti.
Sözlükte ilk tanıştığım Kalbi güzel yazar.
kardeşim bir fotograf atmış 24 eksi gelmiş

ben yakışıklıyım ben seksi erkegim ben pileyboy erkegim diyipte geçinenlere artıyı basarsınız kardeşime eksiyi atarsınız hepinizden daha yakışıklıdır o benim kardeşim.
Zor günümde yanımda olan yazar allah razı olsun.

Sen iste ben seninle fizana gelirim.
Sözlükteki en delikanlı yazarıdır adam gibi adamdır.

sanal alemde senden bir tane daha yoktur kardeşim seviyorum seni.
"4y"dir. "Yerli yersiz yellenen yelloz yazar" ile y'de doktora yapmak mümkündür. *
(#29483027) entarisi ile sözlük formatının içine dışına eden yazardır. ergen olması muhtemel yazardır.
küçüklüğü:

https://www.youtube.com/watch?v=rFf6GsKFESI
yersiz yere dellenir arada.
geçmiş olsun, tekrar hoş gelmiş yazar.
yersiz yere hallenebilir de.
çaylak olan yazar.
Aynı üni de okuduğumuzu öğrendiğimden beri yüz vermiyorum.
Kısa zamanda aramıza dönmesi dileğiyle.
sabah namazında sözlükte arbede çıkmış . sabah namazını kılın stresinizi alır . güne secdeyle başlamak güzeldir .
savunucu mu? oğlum adamı tanımam etmem. zaten övmeme rağmen beni siklemediği için hafiften kıl oldum az önce. başlığını solda görünce bir güzelleme sallayayım dedim.
savunucularını da alıp gelmişsin galiba, onlar da Senin kadar komikler.