bugün

2019un aldıklarını geri versin.
Amk adam sözlüğe resmen merdiven sokmuş, siz bizim bilgi içerikli entrilerimizi sürekli aynı konularda yazıyorsun bahanesiyle silmeye devam edin.
2020 bana 2010'u getirsin yada 10'u getirsin.
(bkz: kariyer)
bir başlık. şahsım adına 2019'un son çeyreğinde getirdiklerini 2020'de de devam ettirsin yeter inşallah. ve en önemlisi sağlık. samimiyet dolu insanlar artsın istiyorum bir de.
umarım birazda olsa mutluluk getirir.
Hoşlandığım insanı getirsin allam nolur 2020 mis gibi bir yıl olsun yetti artık.
Tabii bazı isteklerim var ama, sigara ve doğalgaz zammı getireceğinden net eminim.
güzel bir maaş zammı.
2018 ve 2019dan aldıklarını getirsin.
insanı şartlarda çalışacağım iş getirsin.
Her sene istiyoruz da bir bok getirdiği yok, biraz huzur olsa kafi.
kadın getirsin. mümkünse dolgun memeli.
Bana güzel bir şey getiriyor gibi.. heyecanla bekliyorum..
Hiç tahmin bile edemeyeceğim güzel anılar getirsin.
Ortadoğu yöneticilerini götürün, ülkenin çeşitli kamu ve özel kuruluşlarına serpiştirin. Ardından çekirdeğinizi alıp olacakları izleyin.
Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum mesleği, en azından mesleğe kabul edilmeyi ve eğitimini. Uzun vadede instructor olmak beni kesmeyecek ve sıkılacağım çünkü.
Kaçtır yeni yıl sana girsin diye okuduğum başlık.

Sanırım psikopata bağladım iyice.
Öncelikle sağlık sonrası zaten illa ki gelir.
Artik çok fazla şey istemiyorum, burnu çilekten tatlı bir kardanadam guzel bir hediye sicak bir kalp yeterli iyi bir başlangıç için. Yeni yıla nasıl girerseniz öyle gidermiş bu sebeple sonrasıda gayet güzel geçer.
2020; musmutlu, gülümsemelerle dolu bir yıl olsun!
belki çok klişe olacak ama benim olan şeyleri benden götürmesin, ekstra güzellikler getirebilir ama.
her yıl olduğu gibi evet bu yıl da bazı olumsuzluklar yaşanacak belki ama olabildiğince az ve kolay atlatılır olmasını, olumlu şeylerin çok daha fazla ve devamlılığı olmasını diliyorum.

dipnot: bolca huzurlu, sağlıklı, başarılarla dolu, mutlu ve gülücükler saçtığım muh-te-şem bir yıl olsun.
(evrene bütün pozitif enerjilerimi gönderdiğimi umut ediyorum, lütfen 2020, la la la.)
Aspava.
Karı.
yeni yıl bana hiç birşey getiremez, birşey istiyorsam onun için savaşmalıyım.
sağlık ve huzur fazlasıyla yeterli olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar