bugün

bir de bu sütle sütlaç veya muhallebi yapmak vardır ki bunu sadece alfalar bilir.
beleşe karın doyurmaktır, bir süt sağma makinesi alınıp kısa zamanda köşe dönülebilir
Eşiniz süt anneniz olacaktır, çocuğunuzla kardeş sayılırsınız.
minik evladınızın rızkını silkip atmaktır.
bebeğin rızkına girmektir...
Aci yalniz o sut tavsiye etmem.
bilgi içerikli entry ararken ben bu başlığa nasıl geldim amk.
görsel
ulan sabah sabah ne güldüm he otobüste. millet bana bakıyor (bkz: swh)
Yorumlar güldürmüştür.

"çocuğun rızkını sömürme"
"şerefsiz adi"
"süt annen olur boşamak zorunda kalırsın"
"sapık"
"marjinal"

Öncelikle bunu yapan adamın yemeyi içmeyi bırakıp sırf karısının sütünü emeceğini umarım hayal etmiyorsunuz. Doyma eylemi değil muhtemelen basit bir fantezi.
Bebeğin hakkına göz koyacağını sanmıyorum.
Zaten kadının sütü az ise, yapacaklarını da sanmıyorum. Ebeveyn bunlar sonuçta.

ikincisi, simülasiyon süt verimini yükseltir. Hiç hamile kalmamış ve bebek evlatlık edinen çiftlere üvey anne çocuğu emzirerek ekstra bağlar kurmak isterse tavsiye edilir.
Partner her gün emme aktivitesini gerçekleştirdiği taktirde bir müddet sonra süt gelecektir. Ve bu sayede evlatlık çocuk emzirilebilir. En azından genelde bu teknik oldukça başarılı.

Üçüncüsü ise, moral bir yaklaşım ile kesinkikle sapkınlık değildir. Çok afedersiniz Ağza yuze boşalmak yutturmak gibi aktiviteler yanında hatta masum ve romantik kalıyor.
Iki durumda da amacı dışında kullanım var. Ama en azından parteneri emzirmek anne sütünün fonksiyonel amacı (içme) ile uyumlu.

Ve nihayet, "süt annesi" yorumu din çerçevesi içerisinde hapistir. Partneri emzirmek parterin genetiğini değiştirmez bu yüzden de ensest bağ kurmak garip bir yorum.
Hem evlatlığa bile nikah düşüyor iken emzirilenin haram kılınması bir tuhaf.
Ama bu din ile ilgili bir konu olduğundan özgürsünüz.

Şahsen başlığı açan şahıs gibi herkesin aklına en az bir defa gelmiştir ve oldukça yaygındır sanıyordum.
görsel
görsel
Tüy bitmemiş çocuğun hakkını içmektir.
Bildiğin şekerli gibi.
Yeni doğum yapmış biriyle alakalı bir durum değil bu durum. Her hangi bir kadının memesini şevke gelip bir süre emerseniz illaki süt gelir.
(bkz: başıma geldiğinden değil canım)
(bkz: ben değil bir arkadaşım söylüyor)
Ağzının tadını bilmeyen estir zira anne sütünün tadı iğrençtir.

Annem dogurdugunda babamla içmistik. Ben sonra bıraktım babam devam ettiyse bilmem.
görsel
(bkz: ölmeden önce yapılacaklar)
görsel
görsel
görsel
her gün yapmaya gittikçe yaklaşıyorum. evet.
islami inanca göre haram olan davranıştır zira eşiniz süt anneniz olur boşanmak zorunda kalırsınız.
inançlı biri değilseniz de sapıklıktan başka bir şey değildir.
American horror story 2. Sezonda gorulendir.

Adam annesini hic gormemis ve parayla emziren kadinlari ayarliyordu. Bi eksiklik yani buda. Kadin parayla sutunu satiyo. Ama cocuguna da kalmistir kadinin. Vucut uretiyor cunku.
tahrik edici olduğu kadar doyurucu bir eylemdir.

iki memeden aynı anda yapılırsa daha çok verim alınır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar