bugün

Dikişin iltihap olup olmadığını. Olmamıştır umarım. Bir de onunla kim uğraşacak
hiç bir şey.
belki düşündüğüm şeyden vazgeçersem çıkıp gelir.
Murphy kanunları.
Bu şehri terk edip gitmeyi.
ne yapacağımı bilmiyorum. karşımdaki anaokulu fena yüksek seste müzik dinliyor kitap okunmaz. online eğitime ara verdi hoca 13.00’da başlayacak. kadın çok sıkıcı sabah 8’den 16.55’e kadar dersi var kafa mı dayanır buna. çok sıkıldım, hava sıcak, babam evde(hiç anlaşamam). hemen benimle buluşacak arkadaşım yok. kız arkadaşlarıma söylesem onlar süslenene kadar akşam olur:( belki film izlerim var mı öneriniz? şöyle saran ama çok düşündürmeyen, yormayan. Belgesel de olur.
Soğuk bir hastane koridorunda annemi bekliyorum, düşünmüyorum, düşünemiyorum, iliklerime kadar donduğumu hissediyorum, hava 30 küsur dereceyken insan bu kadar üşüyebiliyormuş.

Neler göstereceksin daha hayat, daha ne yollardan geçireceksin bizi..
siparişi verilen yemek biraz daha gecikirse iptal etmeyi düşünüyorum...zira 48 dakika oldu...48 dakikada çocuk yapılır çocuk...
Bazen verdiğim kararları yaşarken düşünüyorum. Doğru mu yaşıyorum diye. Ya başka bir yol, seçenek seçseydim nasıl yaşardım, Şu andan daha mı mutlu, daha mı iyi. Kaderimi yönlendiriyorum, aklım ve özgür irademle. Bugün yaşadığım kaderi ben şekillendirdim ve mutsuzum. Ne kötü bir tanrıyım ama. insan kendini bu hale getirir mi?
yarın için iş yerimde altımda çalışanlara hangi işimi yaptırsam diye düşünüyorum.
okulların açılmasına 1.5 ay kaldır ve hiç ders çalışmadım.
gidip dizi mi izlesem sözlükte mi takılsam.
Annemin hayatı ne kadar küçük yaşadığını düşünüyorum. Sohbetinde sürekli işyerindeki arkadaşları ve patronların egolarından ve mızmızlıklarından bahsediyor. Neden annemin hayatına bu aptal insanlar bu kadar dahil anlamıyorum. Üzülüyorum anneme işyerinde suistimal ediliyor arkadaşları ile. iş hukukuna hatta insanlığa aykırı bir biçimde çalışıyor. Bazen 12 saat çalışıyor. Tembeldir kendisi, düzenini bozamaz başka bir yerde iş bakmıyor. Gerçi niteliksiz bir kadın nerede iş bulacaksa. Yıllık izninde dışarı çıkmadı, sürekli evde temizlik yaptı, uyudu. Çok küçük yaşıyor çok.
Yaptigim tiramisu toplari cok lezzetli, benimle nikahi basan yasadi valla (bkz: swh)
sol frame'i ekşi başlıklarıyla dolduran şu adamı.

ekşi'yle alakalı şeyler okumak isteseydim oraya giderdim.
Hiçbişey
Düsünmekte istemiyorum zaten.
Bir yazar yukarıda annesini yazdığı için şu an beni de düşüncelere daldırdı. Keşke çilekeş annemi alıp en başından şefkatle ben büyütebilseydim.
kayıp malezya uçağının nerede olduğunu.
Kafam hem o kadar dolu ki, hem de bir o kadar boş.
Yarın yine neler olmayacak acaba?
cikip hizli tempoda kosup geleyim belki süğürlenmem.

dr a gidip cok sinirlendigimi soyledim omega 3 onerdi.yasa bagli olabilirmis

izi fiş oil her gun izi fiş oil.
kendimi fazla zannederken su berraklığından fazla sen her suçun fahili...
herkese renkli günler
geçmişte yaptığım hataları düşünıyorum istemsizce utanç ve vicdan azabı duyuyorum. iyi biri değilim sözlük.
bir gün daha sessiz ve sekssiz geçti.
Yarın hamburgeri köfteli mi yapsam tavuklu mu?
Merkel'i macron'un karısı zanneden teyzeyi düşünüyorum. Durduk yere aklıma geldi, gece gece güldürdü yine.
işten ayrılmayı düşünüyorum. Seviyesi düşük,anlayışsız insanlarla çalışmak istemiyorum. Diğer yandan pandemi doneminde piyasanın hali beni düşündürüyor yeni iş bulmak için.Yinede mutlu olmadığım yerde duramam ne pahasına olursa olsun birakacağim sanirım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar