bugün

Yalanı hemen anlamak.
insanları ikna etmek.
genelde tahmin yürüttüğüm şeyler doğru çıkıyor. bazen korkutucu olabiliyor.
Düşlerimde başka dünyalara gidebiliyorum.
istersem tabi bu, istersem istediğim şeyi başarabilirim.
insanları bakışlarımla dövebiliyorum.
insanların hal ve hareketlerinden düşüncelerini , hislerini anlayabiliyorum. Doğru yada yanlış bilemiyorum ama bu durum kendimi fazla kontrol etmeme sebep oluyor.
Bench Press 140 kg.
Beyin gücümü kullanarak sikimi kaldirabiliyorum.
Baharatlı yemek sevmediğimden midir nedendir bilmiyorum ama yediğim şeylerin içindeki baharatları tek tek sayabiliyorum. Aslında sigara kullanımının bu özelliği köreltmiş olması lazım ama hayrete düşürecek şekilde algılayabiliyorum hepsini ayrı ayrı.

Böyle olsun istemezdim.
kulaklarım keskindir. bir süre sonra ayak sesinden kimin geldiğini anlıyorum.
acı kuvvet.

koyde dogup buyumenin bir artisi sizi calismalarinizin bazi bolumlerinde kas gucune basvurmak zorunda birakmasidir. dogal bodybuild gibi dusunun.

ormandan odun getirmek icin gittigimizde muhtemelen sizden 1 2 kat buyuk kütük ve tomruklari tasimam gerekmisti.

keske milli halter takiminda olabilseydim.
Bana sorarsanız bir süper güç. Kalabalık veya az kişi olsun farketmez. Bir ortamda birisinin başı ağrıyorsa bunu kesinlikle hissedebilirim. Hatta kim olduğunu bulabilirim. Nasıl oluyor acaba?
Bir oturuşta 44cm çapında pizza+1,5 litre cola tuketebiliyorum.
Hislerimin her zaman doğru çıkması ve benim bu hislere itimat etmemeye kararlı salaklığım.
Popomla iki topu aynı anda sektirebiliyorum.
Haken'ın architect şarkısında kafa sallarken ritim kaçırmayabiliyorum.

Edit: reverie harlequin forest'in sonundaki riffte de kaçırmıyorum kıps.
istediğim anda uyuyabiliyorum.

istersem 24 saatlik uykunun üzerine uykum yokken bi 24 saat daha uyuyabiliyorum.

Ha böyle bi olayın bana veya dünyaya faydası var mı? Yok tabii ki.
süper güç mü bilmiyorum ama beni üzen insanların beni üzdükleri yerden üzüldüklerini gözlemledim çoğu kez. Hepsi de yaraladığı gibi yaralandı. içten içe anlık bir rahatlama meydana getirse de sonrasında beni de üzüyor bu durum, hele de yakınım ise.
ilahi adaletin şaşmaz gücüne güveniyorum yalnızca.
Her iki elimi de eşit derecede kullanıp aynı anda sol elimle farklı bir şey yazarken sağ elimle de farklı bir şey yazabiliyorum yahut basit resimler çizebiliyorum. Süpergüç mü bilmem ama arkadaşlarım eğitim okul hayatımda bayılıyorlardı bu duruma.
Terlememek ve üşümemek.