bugün

Alışkanlık.

Yıllardır var ve memnunum aslında. belki evladıma bırakırım ilgisini çekerse.
"kendi kendimden nefretimin çevrelediği ve çirkinleştirdiği bu dünyada yalnızım."
canım sıkılıyor.
o yüzden.

bir şeyler öğrenmek istesem açar kitap okurum amk.
Aydınlanmış şehir olmak.
Vakit öldürmek.
Ortam olsun diye buralardayım. Birazda içimi dökmek için anlayışlı insanlar var sözlükte.
Afedersiniz daşşşağına buradayım iyi stres atıyorum.
(bkz: aramaya inanmak).
Okul stresini burada atmaya çalışmak, arkadaşlara yansıtamıyoruz malum.
a)işsizlik
b) işten kaçmak
c)diğer plartformların sarması
d)Trollük
ben e diyorum hepsi.ewed
buradan güzel bilgiler edinmek ve siz değerli yazarlara güzel bilgiler sunmaktadır. kesinlikle başka bir sebebi olamaz.
are you sex?
herkesin bir yeteneği vardır ve bu yetenek kendini mutlaka bir yerde gösterir. örneğin beni ele alırsak, konuşarak anlatma konusunda kötünün kötüsüyüm ama yazarak aklınızı alabilirim.
helal süt emmiş hanım hanımcık bir bayanla izdivaç.
zor soru.

bilgi edinmek diyeceksin, hangi bilgi! farklı fikirleri okumak desek burda herkes haklı olma çabasında. eğlenmek? ne gezer..

e şıkkısı: bilmiyorum.
Bir şeyler öğrenmek ve bildiklerimi öğretmek için geldim.
annem gönderdi. sözlüğe başladığım zamanlarda esra erol falan yoktu çünkü.
Gizli isimlerle tanınmadan atıp tutmak için ön numara yer allah ne verdiyse salla.
karı düşürmek.
kısacası şu ki; okumayı yazmayı kıymetli kılan neyse o.
yapacak işim olmadığından. başlarda boşken takılırım diyordum ama bir senede geldiğim yer ilginç. 487 takipçi, ulupuanda 14. ,en popüler yazarlarda 16. sırada olmam.
Özgürlüğün doruklarına çıkarak anonim bir şekilde kendimi ifade ederken eğlenebilmek. Birazcık da işsizlik.
Saniyesi dahi değerli olan zamanı kullanma zahmetine katlanamayıp burada geçirmeye çalışmak.
yalnızlık. asosyallik.
ikisi de olmasa ne işim var...
ego kasmak. şahsen.