bugün

yazarlara sorulmuş sorudur.
200 kilo ile bench press yapıyordum ama korkuyla uyandım. sanırım bar üstüme düşecek diye korktum.
dün gece gördüm bunu. evimizin balkonunda 4 arkadaş toplanmışız. ben yemek yiyorum yanımda poşette simit var. ben her sefer yediğimde hepimize paylaştırıyorum simiti ve yediklerimi. kimse konuşmuyor. sadece paylaştığım yemekleri yiyoruz.
bu kadarını hatırlıyorum. ne anlama geliyor anlamadım.
Bereket hatırlamıyorum. Zira rüya değil kabustu.
Bu gece rapor verdiğim hasta ile ilgili kaymakamın çağırıp beni sorguladığını gördüm. Neden böyle saçma birşey gördüm anlamadım.
karanlık. kapkaranlık.
Son gördügüm rüyayi buraya yazsam brazzers senaryoyu elli bin dolara satın alır.
Reelde yaşayamadığım duyguları rüyalarımda yaşıyorum bu ne yaman çelişki anne. Geçen gecede rüyamda sevgili yapmışım başımı omzuna koymuşum o da saçlarımla oynuyor, duygusallığa bakar mısınız.. Lakin yüzünü göremiyorum kim olduğunu bilmiyorum, bu gecede yüzünü görürüm inşallah amin.
Benim icin öyle güzel bir rüya, öyle hislerime dokunan..belki bir daha sesini duyamayacagim, yüzünü goremeyecegim, o güzel kadın. .
inanmayan biri olarak inli cinliydi. Ağzıma sıçıldı resmen.
Bildiğin bootstrap paradoksu idi. Uykusuzluktan iyice yaktım kafayı iyice.
tam bugün gördüğüm rüyadır. rüyamda ahmet davutoğlu ile karşılaştım ve vay naber, nasılsın dedi. iyidir siz nasılsınız filan derken meclis gibi bir yerin bahçesinde biraz yürüdük, vedalaştık ve rüya bitti...
Eve hırsız girmiş mutfakta yemek yiyordu.
Ben anlatmayı severim ama siz bunu neden merak edesinizki?
sınavda kpss alan sorularını çözmekle uğraşıyordum. (hafta sonu üç oturuma girip sınavda sorularla sürekli boğuşunca normal olsa gerek)
(bkz: siktin formatı eyledin viran)
Kırık dökük bir sandal ile firtinada denizin ortasında olan tarih fakultesine gitmeye calisiyordum...
Kazanipta gitmediğim üninin ilk günüydü. Eski ortaokul arkadaşlarımla bizi maç gibi bir yere götürmüş hocalar.ordaki davranislarimizi inceleyip sinifta degerlendirme yapiyorlar. Ben delirmişim haksizlik olmuş orada soruyorlar niye sinirliydin diye diyorum haksizlik olunca deliririm diye. O sirada arkadaslarim makara icin hocam ilk askinin ismi neydi diye soruyorlar gülerek bende Beşiktaş diyorum orada uyaniyorum. sanirim eski ortamlarimi özlüyorum.
Saçma sapan bir rüyadır.

Köydeydim, hava kara bulutlarla kaplıydı.

Helikopter sesi duydum. yukarı doğru baktığımda o bulutlar bir delik oluşturmuş böyle filmlerde olur genelde kasırga falan olacağı vakit.

içinden helikopterler çıkıyor bilin bakalım ne taşıyor? Penguen.

Birkaç tane köye indirdiler.

Babamın sesini duyuyorum "onlar burada yaşamaz ki"

Bu nasıl bir bilinç altı?
dün gecenin rüyası,

hemen her gördüğüm kişiden "ortivine" burun damlası istiyordum. kağıda yazıp verdiğim kişi bile oldu.
bu gün burnumdan nefes alamıyorum. sanırım gece uykumda başladı bu problem.
havaların soğuması ile battaniye ile ince nevresim arasında kalmaktan mütevellit sayısı artan rüyalardır.
Kenan imirzalıoğlu ile futbol oynuyorduk.
Bir tane çita kovalıyordu, kafaya takmış beni sonunda kıstırdı bir yerde artık uyanmanın zamanı geldi dedim uyandım.
Rüyamda Uludağ Sözlükten anneme bi entry gösteriyodum çok korkunçtu. Ne olduğunu unuttum.Korkarak uyandım. Kalbim hızlı hızlı atıyodu.
Ben saldım kendimi ya.

Hadise ile sevişsekte fark etmez.

O derece.

Ama genellikle geçmiş anılarımı yalanlar ile dolu anlatırlar.

Bende uyandığımda yalan amk derim.

Ya çok var çoğunu hatırlamıyorum.

Hep izlediğim filmler oyunların etkisi oluyor genellikle.

Mesela şey vardı herhangi bir konumda izleyici olursunuz çöle uzaylı düşer.
Şu hayat filmindeki gibi slime gibi olan neyse düşer böyle.

tanımadığım birileri ile o çölde otururuz ve aniden o uzaylı çıkar herkes kaç kaçın lan havasına girerler.

Sonra evime geçer o görüntü orada aniden çıkar kel bir adam 0 0 7 ye benzeyen beni camdan indirmeye çalışır evimizde kaçayım diye.

Öbürüne film gibiydi kırmızı bir gelecek zamanda olursun bir an filme döner daha önce çekilmemiş.

Gerilimli rüyalar işte.

Ya laboratuvarda zombiler kapıyı kırar onlardan kaçarız asansöre.

Ya da kasırga görürüm.

Ya da daha önce gördüğüm rüyaları tekrar görürüm.

Ve internete girersin arama yaparsın tövbe estağfurullah ekrana bişey olur saçmalar.

Mesela bir hacker beni tehdit etmişti öyle kapatamıyordum bilgisayarı.

Bu dahil 2 kez gördüm bunu farklı şekillerde.

Ya da bir grup genci kanalizasyondan kaçarken gibi bir film görürüm.

Sonra beyaz örümcek onları bulur gerilim artar.

garip garip rüyalar silisesi benim işte.

Küçükken daha kötü görürdüm de.

Yarısını hatırlamıyorum.

2 tane daha varda.

işte şey doktor strange ile geleceğe gidiyoruz bir okul portalından.

Havada süzülen gemiler olur.

Balıklar için uçan konteyner yapmışlar derim.

Veya star wars başlangıcında bir görüntü başlaması o uzay gemisinin taslağını yatağımın altında bulmam inşa etmem için herhalde. Evimin camından ufo ile gelecekten dişi karabasan gelmesi bizim eski evimizde.
sonra yolda arabalara sıkması akabinde benim yanıma gelmesi konuşması resmen benle.

Her soruyu cevaplaması gelecekten sıkıldım ondan geldim.
Çalılara sakladım ufoyu bulamazlar diye göstermesi hologram tabletten.

Sonra hoşuma gittin diyip yatakta şey etmesi.
Arka planda bir müzik çalması.

Eski evimizde 2021 de kaldığımız olan sonra gittik..
Çok özlüyorum.

Zaten 2021 de çok deja vu oluyordum haziran temmuz ağustos ayı arası.

Deja vu yani o günü aynı günü bir daha yaşama hissi.

Yani şudur (#46613051).

sayfa tekrar yüklenecek yenilencek tıklayınca.
işte deja vu öyle bişey.

Yani beyindeki saniyelik farklar olabilir o gün kü.
Bu da deja vu hissi yaratıyordur.
Bilimsel olarak 2 lob arası saniyelik fark aksaklık.

Epilepsi hastaları da yaşar bunu.

Aslında özetledim daha uzun olanını bir yere yazmıştım.

Ama son 1 ağustos 8 gün arası dışında 2023 de uzun süredir olmadım öyle bir his.

Ha birde 2020 de yaz ayı olmuştu.