bugün

1 yani bir.

çocuk fransada. bu yıl almanyaya geçiyor ve bir daha ne ailesi ne ben haber alamayacağım kardeşim dediğin insandan. hayat böyle bok işte. sıfırdan bir hayat kurmak için bütün geçmişini silecekmiş. kafasız.
3tür.
Diğerleri formalite icabı merhaba merhabadır.
yok lan. cidden yok.
1 tanedir.
tee türkiye'nin diğer ucunda ama çok yakın. moralimi bozan bir olayı sanki hiçbir şey olmamış gibi anlatsam bile moralimin bozulduğunu anlar, o derece yakın. her insanın hayatında olmalı öyle biri.
çokumsu.
2 ile 3 arasında kaldım 2,5tan 3 diyebiliriz...
normal bir insanın sürekli görüştüğü 3-5 arası yakın arkadaşı olurmuş efendim.
aşağısı ve yukarısı kişiliğindeki bir problemi yansıtıyormuş.

psikolog değilim, psikolog arkadaşlarımız açıklasın artık nedir diye.
0 kafilesine bende katılayım bari burdan. gelin yakın arkadaş olalım adasdasd.
Sifir.
Ben sevmeyi bilmiyorum herhalde kimi sevsem bana dusman oldu.
yakın arkadasım yok 3_5 tane arkadasım var o kadar.
sıfır. hayatımdaki bir insan vardı, sırf ona kalabalık gelmesin diye herkesi soyutlamıştım. şimdi o da yok...
Canıma can olan 5 tanedir. Arkadaş değil ailedir.
0.

evet, mutluyum.
kardeşim hatta daha ötesi olan 3 tanedir.
Hiç yokmuş gibi gelir ama bir sürü vardır. Seviyorum hepsini.
3 tür. Onlarla da bir yere kadar paylasimlar yapılabilir.
Yakın arkadaş dediğin kendi sorunsuzca anlatacağın seni kesintisiz dinleyecek sana akıl verecek yol gösterecek bir kaç kişi olmalıdır dikkat edin bir kaç kişi diyorum büyüklerimizin dediği gibi (bkz: nerde çokluk orda bokluk) lafı tam buna uygundur en fazla 3-4 kişi olmalıdır.
1 tanedir. gerisi teferruat.
Bir tanedir.
5 i geçmez, neden geçmez? çünkü 5 ten sonra olay gruplaşmaya falan gidiyor sonrası bölünmeler devlet kurma arayışları ne arkadaşlık kalıyor ne dostluk...
4 tane vardı. birinin bir kaç tahtasının eksik olduğunu fark ettim 3 kaldı.
4 tane vardı. ben evlendim 4 olarak devam etti. onlardan üçü evlendi, üçe düştü. evlenmeyen biri var o da evlenince kesin sonucu açıklayabilirim ancak. ama asgari iki, azami üç diyebilirim şimdilik.
Oldukça az olan bir sayıdır efenim. Çölde su bende arkadaş yani böyle anlatalım. (bkz: mesafeyi korumak gerek)
3 tür.Candır onlar can.
4. yeterli de zaten. fazlasına gerek yok.